• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Merve Metal

Adres :

Çağlayan Vatan Cad. Zümrüt Sokak No: 1/a İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehdi Tıkıç

E-Posta Adresi :

mervemetalhizmetleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 252 44 60

İstanbul ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet göstermek amacı ile yola çıkan firmamız; üstlendiği projelerde nitelikli işleri ile pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Firmamız dinamik yapısı, tecrübeli, yenilikçi ve gelişimci kadrosu ile sektörde önemli bir yer edinmiş ve sektörün lider firmalarından birisi olmuştur. Gerek kamu gerek özel kuruluşlara verdiğimiz hizmetlerimiz ile her geçen gün daha da büyüyerek yolumuza devam etmekteyiz.

Firma olarak takım çalışmasını önemsiyoruz. Mükemmel hizmet içerisinde uyumlu bir kadroyu barındırır. Dolayısıyla üstlendiğimiz projelerin zamanında ve eksiksiz olarak tamamlanabilmesi için firmamızın her bir çalışanı görevini hassasiyetle yerine getirmektedir. Bu bilinç ile müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak ve beklentilerini zamanında karşılamak temel çalışma prensibimizdir. Firma olarak merdivenden aydınlatma ürünlerine; kapıdan mobilyaya kadar demir ve metalin kullanıldığı pek çok alanda eşsiz tasarımlarımız ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Güven, dürüstlük, karşılıklı sevgi, saygı ve hoş görü hem sosyal hayatımızın hem de ticari hayatımızın temel değerleridir. Bu değerlerimiz çerçevesinde müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun, zevklerine hitap eden pratik, estetik ve işlevsel tasarımlar uyguluyoruz. Böylelikle yapılarınıza daha modern görüntüler kazandırıyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Üstendiğimiz projelerimizde önceliğimiz müşteri memnuniyeti odaklı bakış açımızdır. Kalitemizden taviz vermeden azmimiz ve müşteri odaklı iş anlayışımız ile sektöre ilk adım attığımız günkü heyecanımızı koruyarak yolumuza devam etmek başlıca hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde tamamladığımız başarılı projeler ile hem ülkemize hem de bölgemize değer katmak başlıca amacımızdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR