• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metaş Otomotiv Yedek Parça

Adres :

Sanayi Mah. Sanayi Sitesi347 Sokak B Blok No: 32 Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

İmran Öztek

E-Posta Adresi :

imranoztek477@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 681 49 47

Mardin oto yedek parça sektörünün bir numaralı ismi olarak hizmetlerimize devam ediyoruz. Firmamız kaliteli hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Şimdiye kadar sunmuş olduğumuz hizmetlerde önceliğimiz kalite oldu ve bundan sonra da öyle olacak. Kaliteli hizmetlerimiz sayesinde sürekli olarak müşteri kitlemiz artıyor. Tabi ki müşterilerimizin artmasında ki tek neden bu değil. Firma olarak müşteri odaklı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanıyoruz. Müşteri memnuniyeti başarımızın en büyük etkenlerindendir.

Firmamız oto yedek parça hizmetlerinde malzeme kalitesine oldukça fazla önem gösteriyor. Dünya standartlarında ki malzeme kalitesini takip ederek ürün tercihi yapıyoruz, bu sayede müşterilerimizin de güvenini kazanmış oluyoruz. Karşılığı güven etmeni ile hizmet sunduğumuz için başarımıza başarı katıyoruz. Firmamızın çatısı altında yer alan ekip arkadaşlarımız da oto yedek parça sektörünün en tecrübeli isimlerinden oluşmaktadır. Ekip arkadaşlarımızı özenle tercih ederek bir araya getirdik, böylece kusursuz hizmetin garantisini vermiş oluyoruz. Sıfır hata ile gerçekleştirdiğimiz hizmetler sektörde dilden dile dolaşmaktadır, biz de bu başarının gururunu yaşıyoruz. Bizim işimizde teknoloji olmazsa olmaz niteliktedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz ve uyguluyoruz. Teknoloji sayesinde hem başarı seviyemiz artıyor hem de zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Uygun fiyatlarımız ile müşterilerimizi bir kez daha şaşırtıyoruz. Uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için firmamızın internet sitesinde yer alan telefon numarasını arayabilir ve ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Kalitenin adresi sizleri bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR