• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metcan Hafriyat

Adres :

Çanakkale Merkez Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Tutak

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 264 01 13

Yaşam alanlarının şekillendirilmesinde ileri teknoloji makinelerden ve ekipmanlardan yararlanılıyor. Bu sayede doğa adeta yeni baştan dizayn ediliyor. İnsan gücü ile yapmanın mümkün olmayacağı, aylar, yıllar sürece uygulamalar güçlü makineler ile kısa sürede, çok daha az enerjiyle ve çok daha kaliteli şekilde yapılabiliyor. Hafriyat adını verdiğimiz bu çözümler, yaşam alanlarının her noktasında üst düzey başarı sağlıyor.

Hafriyatsektörünün lider firmalarından birisi olarak çok geniş bir araç filosuna sahibiz. Bu sayede her türlü hafriyat işlerinde, nakliyat işlerinde bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Hangi alanda hafriyat işi varsa filomuz arasında en uygun aracı belirliyor ve lokasyonunuza ulaşarak ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Araçlarımızı sertifikalı, tecrübe sahibi, işini severek yapan, kendini sürekli geliştirmeye devam eden bir kadroyla çalışıyor, araçlarımız ve uzman ekibimizle birlikte her türlü ihtiyaca çözüm oluyoruz.

Firma olarak yenilikçi, gelişime açık bir ufka sahibiz. Bu sayede kendimizi, araç filomuzu sürekli genişletmeyi en yeni teknolojilerin firmamızda hayat bulmasını sağlıyoruz. Moloz taşıma, yol düzenleme, beton delme, kanal açma ve daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR