• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metin Yaman Mobilya

Adres :

Alayköy Organize Sanayi 8. Cad. 18. Sok. No: 3 Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Metin Yaman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yamanmobilya2013@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 860 71 82

Whatsapp 2:

0 (533) 846 47 82

Göz zevkinize hitap eden, şık ve kullanışlı mobilyalar arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu yolda yürümeye başladığımızdan beri kalitemizden ödün vermeden yenilenerek ilerlemekteyiz. Üstün hizmet kalitemiz ışığında hiçbir zaman mağdur etmediğimiz siz müşterilerimiz ile aramızda güvenden fazlasını içeren bir bağ kurmaktayız.

Kalitemize her konuda güvenerek, sizleri yarı yolda bırakmayacak güler yüzlü ve anlayışlı çalışanlarımız sayesinde, sizlere yakışır hizmet sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. İster eviniz için, isterseniz de iş yerleri ve ofisleriniz için seçebileceğiniz mobilyalarımız göz zevkinize hitap ederken, size kullanış rahatlığını da hissettirecektir. Kaliteli malzemeler kullanılırken aynı zamanda modernliğe de dikkat edilerek üretilen her ürünümüzde şıklığı görebilirsiniz.

Kuruluş amacımız size layık hizmet sunmak olup, görüş ve istekleriniz ışığında kalitemizi arttırarak en iyi hizmet için çaba göstermekteyiz. Yaşam alanlarınıza renk katacak, kendinizi güvende ve konforu hissettirecek kullanışlı mobilyalarımız en ideal şekilde üretilip, dikkat ve özveri ile taşınmaktadır. Elimizden gelenin en iyisini yapmak için gayret göstermemiz, daima sizlere güven verebilmek içindir. Kıbrıs mobilya sektörüne öncülük yapmakta olan mağazamızda mobilyalarımızı, koltuk takımlarımızı ve daha nice ürünümüzü gelip görebilirsiniz.

Gönül rahatlığı ile alacağınız ürünlerimiz hayatınızı kolaylaştıracak tasarımları sayesinde sizin de rahatlığınız göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Modern, kullanışlı, sağlam, şık ve uzun ömürlü her türlü mobilyalar herkesin kullanmak isteyeceği ürünlerdir. Bizler kalite ve güvenin adresi olarak sizin için en iyisini sunmaya hazırız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR