• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Metropol Beauty Güzellik Merkezi

Adres :

Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Gazi Sok. Metropol Avm A-2 Blok Kat: 6 D: 83 İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şeyda Turan

E-Posta Adresi :

batuhantu34@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 094 04 13

Birmilyonnokta.com üyesi olan ve İstanbul güzellik merkezi sektöründe faaliyet gösteren Metropol Beauty Güzellik Merkezi Ataşehir’de müşterilerine zayıflama konusunda hizmet vermektedir. Fazla kilolar uzun yıllardır insanlık için en büyük dertlerden biri olmuştur. Modern hayatın artan hayat standartları ve masa başında saatlerce çalışmanın getirdiği hareketsizlik, kilo almanın en önemli sebepleri arasında gösterilmektedir. Özellikle şehirlerde genişleyen toplu taşım ağları da insanların daha az yürümesine yani egzersiz yapmasına sebep olarak, kilo almayı destekleyen bir etmen haline gelmiştir.

Kilo sadece hareket etmeyi zorlaştıran bir sorun değil, sağlığı birçok açıdan tehdit eden bir durumdur. Kilolu bireylerin şeker ve kalp hastalıklarına yakalanma ihtimali zayıf ve fit bireylerden çok daha yüksektir. Bundan dolayı kilo vermek sağlıklı ve uzun bir ömür için büyük önem taşımaktadır.

Bunun yanında aşırı kilolu bireylerin yaşadıkları özgüven kaybı, toplumdan dışlanma, dalga geçilme gibi durumlar, onların ruh sağlıklarının da bozulmasına yol açmakta ve insanları depresyona sürüklemektedir.

Kilo vermek, zor ve emek isteyen bir süreçtir. Metropol Beauty bu konuda müşterilerine teknolojinin son imkanları ile hizmet vermekte, sadece kilo verme konusunda değil, kırışıklık giderme, gençleştirme, kaz ayağı ve sarkan gıdıların toparlanmaları konusunda da yardımcı olmaktadır. Hydrafacial uygulaması ile cilt ve derimi bakımı da yapan merkez, sağlıklı bir vücut ve ruh sahibi olmak isteyen herkesin ziyaret etmesi gereken bir yer.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR