• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mezzepotamya Gıda

Adres :

Süleymanlar Mah. 1. Nolu İstasyon Cad. No: 32 Çavdarlı Şok Market Yanı Zonguldak » Karadenizereğli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cafer Can Yılmaz

E-Posta Adresi :

mezzepotamya67@gmail.com

Zonguldak yeme içme ve eğlence sektöründe hizmet veren firmamız Mezzepotamya Gıda, birmilyonnokta.com üyesidir. İşletmemizde verdiğimiz hizmet doğrultusunda farklı lezzetleri hazırlayarak satışa sunmaktayız. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini sarsmamak adına en özel çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Meze çeşitlerimiz başta olmak üzere farklı lezzetleri hazırlayarak servis etmekteyiz.

Gıda sektöründe önemli olan bazı konular bulunmaktadır. Gıda sektöründe hazırlanan ürünlerin sağlığa uygun olması, güvenilir içeriğe sahip olması önemlidir. Aynı zamanda ürünlerin hijyen kuralları kapsamında hazırlanması, lezzetli olması gerekir. Bizler tüm bunların farkındayız. Sağlığa uygun koşullarda gerekli hijyen önlemlerini alarak üretim yapmaktayız. Aynı zamanda doğal, lezzetli, kaliteli ve güvenilir malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Hazırladığımız ürünlerin taze olması bizim için önemlidir. Değerli müşterilerimiz için taze ve lezzetli birçok ürünü özenle servis etmekteyiz. İşletmemizde farklı birçok lezzet bulunmaktadır. Meze çeşitlerimiz bu lezzetlerin başında yer alır. Zeytinyağlı mezeler, yoğurtlu mezeler, acılı ve ekşili mezeler özenle hazırlanarak servis edilmektedir. İşletmemizde et ürünleri bulunmaktadır. Kırmızı et ve beyaz et ile hazırlanan yemeklerle birlikte salata çeşitlerimiz de sizlere sunulmaktadır.

İşletmemizde bulunan bir diğer lezzet kategorisi ise tatlıdır. Tatlı çeşitlerimiz tecrübe sahibi ekibimiz tarafından hazırlanarak servis edilir. Geniş ve ferah işletmemizi ailenizle veya arkadaşlarınızla tercih edebilirsiniz. Dilerseniz adrese sipariş verebilirsiniz. Ücretsiz paket servisiyle tüm siparişleriniz vaktinde adresinizde olacaktır. Güvenilir ve lezzetli ürünler için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler