• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mf Peyzaj Çiçekçilik

Adres :

Fatih Mah. Akşemsettin Cad. 15/a Körfez Kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alperen Güleç

E-Posta Adresi :

info@mfpeyzaj.com

Whatsapp 1:

0 (533) 411 40 84

Whatsapp 2:

0 (533) 411 40 84

Doğanın en önemli parçaları olan çiçekler ve ağaçlar kullanıldıkları alanlarda görselliğe güç katarken, huzurlu bir ortam oluşturmayı sağlamaktadır. Bu çalışmalar için binlerce farklı rengi ve çeşidi ile çiçekler her mevsim tercih edilebilecek seçenekler oluşturmaktadır. Bu nedenle peyzaj çalışmaları içerisinde çiçeklerin yeri çok önemli bir noktada bulunmaktadır. MF Peyzaj Çiçekçilik olarak Kocaeli Kartepe ilçesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda çiçeklerin ve ağaçların bir araya getirilmesiyle muhteşem bir bahçe için hizmet veriyoruz.

MF Peyzaj Çiçekçilik, Kocaeli ağaç ve orman ürünleri sektörü içerisinde bilinen en geniş ürün standardına sahip işletmedir. 12 Ay ve dört mevsim boyunca tercih edebilecek yüzlerce çiçek yıl boyunca firmamızdan temin edilebilir. Yazlık veya kışlık evleriniz, deniz kenarında veya kent merkezinde bulunan konutlarınız, bahçe ve işletmeleriniz için talep edebileceğiniz onlarca çiçek ve fidan türü yer almaktadır.

Gerek dekoratif ve keyifli bir görüntü için gerek meyve ve ürün almak için fidan temin etmek istediğinizde de işletmemiz size çok geniş bir fidanlık ile hizmet vermektedir. En çok tercih edilen çam, meşe, kavak, limon, nar ve ceviz gibi fidanlar her zaman mevsimine uygun şekilde firmamız üzerinden temin edilebilir.

Firmamız üzerinden temin ettiğiniz çiçek ve fidanlar için danışmanlık talebinde bulunarak da doğru bir şekilde ekim ve uygulama sağlayabilirsiniz. Bahçeleriniz daha keyifli ve sağlıklı bir yapıyla hazırlanabilir. Firmamız her zaman uygun fiyatlı ve güçlü bir yapıyla size hizmet sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR