• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mg Garaj Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi

Adres :

Kılıçözü Sanayi Sitesi 21. Blok No: 15 Kırşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muhammet Gündoğdu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 940 41 91

Mg Garaj Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Kırşehir oto servis ve tamirhane sektöründe hizmet veren firmamız Mg Garaj Boyasız Göçük Düzeltme Merkezi olarak sizlere arabalar üzerine hizmet sunmaktayız. Çok çeşitli bir hizmet portföyü ile çalışan firmamız günlük hayatta nerdeyse her insanın ulaşım için kullandığı arabaların hasar alması gibi durumlarda hizmet vermektedir. Müşteri odaklı bir şekilde çalışan firmamız aracınızın ilk halinden farksız olmaması için alanında profesyonel insanlar ile birlikte çalışmaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere çok çeşitli bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; oto seramik kaplama, pasta cila uygulaması, dolu hasarı onarımı, far parlatma, sigara yanığı tamiri, boya koruma ve boyasız göçük düzeltme gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sunduğumuz işlemlerin tamamında en üst kalite malzemeler ile çalışarak sizlere uzun ömürlü bir şekilde kullanım imkanı sunmaya çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetinin bizim için en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktayız. Bu sebeple de hizmetlerimizde sizlerin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmaktayız. Yine sizin memnuniyetiniz için firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlar ile birlikte sunmaya çalışmaktayız. Sizde firmamızdan yararlanmak istiyorsanız bizlere irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR