• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mia Petshop

Adres :

Aziz Mahmut Hüdayi Mah. Doğancılar Caddesi No: 94 İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Erdem Güler

E-Posta Adresi :

ayhanerdemguler@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 412 81 40

Artık nerdeyse her insan evinde en az bir evcil hayvanla beraber yaşamaktadır. Bunlar bazen kuş, balık, kedi, köpek olabilir. Evcil hayvanlarımız artık bizim en yakın arkadaşlarımız olmuştur. Onlarla vakit geçirir, oynar ve eğleniriz. Her türlü zamanda yanımızda olurlar. Fakat konuşamadıkları için bazı şeyleri bizlere söyleyemezler. Onların halinden bizim anlamamız gerekmektedir. Susadıklarında veya acıktıklarında onların ihtiyaçlarını anlamalı ve ihtiyaçlarını gidermeliyiz. İşte Mia petshop olarak sizlere bizde bu konuda hizmet sunmaktayız.

Size ve sevimli dostlarımıza yardımcı olmak bizim öncelikli amacımızdır. Her türlü hizmetimizle size ve onlara yardımcı olmak istemekteyiz. İstanbul evcil hayvan olarak hizmet vermekteyiz. Her çeşit ürünümüzle beraber minik dostlarımızın hizmetindeyiz. Onların ihtiyaç duyacağı her ürün bulunmakta olup kuşyemi, kedi maması, köpek maması ve çeşitli mama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yine evcil hayvanlarımız için her türlü mama kabı ve her çeşit aksesuar ve evcil hayvan ürünleri bulunmaktadır.

Sevimli dostlarımızın her türlü bakımını yapmakta ve onların güzel ve sağlık görünmesini istemekteyiz. Bu yüzden çeşitli bakım hizmetlerimiz bulunmakta olup kedi, köpek tıraşı gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Yine banyo hizmetimizle evcil hayvanlarımızın tertemiz ve güzel görünmelerini sağlamaktayız. Önceliğimiz onların bakımı ve sağlığı olup onlara ve güzel ve kaliteli hizmeti sunmaktayız. İşlemlerimiz sırasında kullanılan ürünlerimiz son kalite olup onlara herhangi bir zarar vermeden işlemlerimiz sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR