• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Midyat Asur Süryani Şarapçılık

Adres :

Işıklar Mah. Şen Cad. No: 4c Mardin » Midyat(Estel)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Uçar

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 289 47 47

Whatsapp 2:

0 (546) 862 51 36

Midyat Asur Süryani Şarapçılık adı ile kurulmuş olup alanında oldukça başarılı olan firmamız birmilyonnokta.com üyeliğinde hizmetlerini sürdürmektedir. Mardin alışveriş sektöründe birçok başarıya imza atmış olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermek için çok çalışmaktadır.

Şaraplarımız siz değerli müşterilerimiz için özel olarak üretilmektedir. Dilerseniz taze üzümden yeni üretilmiş şaraplarımızı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz de yıllarca rafta beklemiş olan koleksiyon şaraplarımızdan tercih edebilirsiniz. Her türlüsünün ayrı ayrı lezzetli ve kaliteli olduğundan emin olabilirsiniz.

Midyat Asur Süryani Şarapçılık olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünler sunarken aynı zamanda bunu uygun fiyatlandırmalar içerisinde yapmak. Bu yüzden diğer firmalara oranla oldukça uyguna olabildiğince kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.

Firma olarak temizliğe ve hijyene çok önem veriyoruz. Gerek ürün temizliği gerekse dükkanımızın temizliği olsun hepsi için ayrı ayrı uğraşıyoruz. Ekip arkadaşlarımızın bir bölümü sadece temizlik işinden sorumludur. Satış ve pazarlama alanında görevli olan ekip arkadaşlarımız işlerinde oldukça başarılı ve son derece nazik, güler yüzlü insanlardır. Dükkanımızda sizleri çok huzurlu ve mutlu bir ortamda ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Şaraplarımız kendimize ait imalathanede son derece titizlik ile üretilmektedir. Kullanılan ürünler ve ekipmanlar çok kalitelidir. Aynı şekilde çalışan ekip arkadaşlarımız da işinde çok tecrübeli isimlerdir.

İsterseniz dükkanımıza gelerek istediğiniz şarapları seçebilir isterseniz de online sipariş oluşturabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kargo seçeneğimiz ile nerede olursanız olun sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR