• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mihrimah Güzellik Merkezi

Adres :

Ataşehir Mah. Kuvayi Milliye Cad. No: 80 Polis Evi Yanı Elazığ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşenur Çakır - Bilal Çakır

E-Posta Adresi :

a.cakir23@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 824 89 47

Whatsapp 2:

0 (542) 460 69 23

Elazığ güzellik merkezi sektöründe hizmet veren salonumuz Mihrimah Güzellik Merkezi, birmilyonnokta.com üyesidir. Her kadın gün içinde güzel ve bakımlı görünmek ister. Kadınlar kendini bakımlı ve güzel hissetmek için çeşitli ürünler kullanır. Gün içinde her an bakımlı olmak mümkün değildir. Kadınlar kullandığı ürünler için her gün belirli bir zaman ayırır. Zamanını değerlendirmek, her gün çeşitli kimyasallar kullanmamak isteyen kadınlar ise güzellik merkezinden hizmet almaktadır.

Güzellik merkezimizde hem kadınlar hem de erkekler için çeşitli hizmetleri bir arada sunuyoruz. Bizler bilgi ve birikim sahibi ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını değerlendiriyor, onlar için uygun çalışmayı yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim sektörde oldukça önemlidir. Müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak için her zaman en doğru çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Güzellik merkezimizde alanında uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Geniş kapsamlı çalışmalarımız uygun ve doğru fiyat listesiyle gerçekleştiriliyor.

Güzellik merkezimizde kadınlar ve erkekler için farklı çalışmalar yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetlerin başında lazer epilasyon geliyor. Lazer epilasyon çalışmalarımız tüm bölgeye uygulanabiliyor. Güzellik merkezimizde farklı lazer epilasyon paketleri bulunuyor. Cilt bakımı, kirpik bakımı, kaş doldurma, kalıcı makyaj, manikür ve pedikür gibi işlemler dışında takma tırnak uygulaması da yapılıyor. Merkezimizde leke açma işlemleriyle birlikte yağ alma işlemleri, bölgesel zayıflama işlemleri de yapılıyor. Sizler de sağlığınızı koruyarak vermiş olduğumuz hizmetlerden güvenle faydalanabilir, daha bakımlı ve güzel görünebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR