• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Milad Home Mobilya

Adres :

Yıldırım Mah. Ankara Cad. No: 6/d Ankara » Akyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Meliha Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 924 50 13

Whatsapp 2:

0 (533) 355 03 82

Milad Home Mobilya Firması olarak sizlere büyük fırsatlar sunarak hizmet vermek adına inançlıyız ve birmilyonokta.com üyesi olarak bunun zorluğunu üstlenmiş bulunmaktayız. Zor olan ise kaliteyi sağlamak değil bunun hız kesmeden yükseltmeye devam etmesidir. Devamlılığı sağlamak için elimizden geleni yapmakta çok kararlıyız. Memnuniyetinizi, artan bir çizelgede tutmak için çok kararlıyız. Bu sektörde satılan ürünlerin sağlamlığı konusunda ne kadar dikkatli olmamız gerektiğinin oldukça farkındayız ve buna göre hareket etmekteyiz. Onun için kalite bizim işimiz.

Sizlere faydalı olmak ve hayatınıza küçükte olsa güzel bir dokunuş yapmak adına karşınızdayız. Yaptığımız işin düşünülmesi gereken bir diğer noktası ise fiyat konusunda sağladığımız kolaylıklardır. Kalite ve fiyat kıyaslaması yaptığımızda göze çarpan kârlar elde etmiş oluyoruz. Bunun ayrıcalığını yaşamak sadece sizin elinizde. Ürünlerimizin fiyatlarında ki uygunluğu yanı sıra çeşitliliği de göze çarpan önemli özelliklerinden. Birçok model üzerinde seçim yapabilir ve istediğiniz ürünü rahat bir şekilde alabilirsiniz.

Küçük ev aletlerini de bulundurduğumuz ve satışını yaptığımız Ankara mobilya sektöründe tam anlamıyla fark yaratmaktayız. Bizlerden her an fikir alabilir görüşlerimizi, tavsiyelerimizi isteyebilirsiniz. Bu konuda her türlü yardımı sağlayacağımızdan çekinceniz olmasın. Biz bu hizmet için bu sektördeyiz ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Büyük uğraşlarımızın heba olmayacağını biliyor ve bu zihniyette bir yol çizerek gereken her çözümü oluşturuyoruz. İşimizde deneyimli ve yürekten hareket eden bir ekip olarak çok istekli ustalarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR