• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mineyli Taş Dekorasyon

Adres :

Esentepe Mah. Safranbolu / Karabük Karabük » Safranbolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdulkerim Mineyli - Emre Mineyli

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 054 78 00

Whatsapp 2:

0 (538) 683 83 71
Mineyli Taş Dekorasyon olarak Safranbolu taş ev yapımı,Safranbolu taş ev yapım firmaları,Safranbolu doğal taş evler,Safranbolu yayla taş ev modelleri,Safranbolu havuzlu taş ev modelleri,Safranbolu bağ bahçe taş ev modelleri,Safranbolu modern taş evler,Safranbolu taş ev yapım ustası,Safranbolu taş ev tadilatı,Safranbolu taş ev dekorasyonu,Safranbolu taş duvar ustası,Safranbolu taş duvar yapımı,Safranbolu taş duvar modelleri, vb alanda hizmet vermekteyiz.
Taş duvar asırlardır inşaatın temel malzemesidir. Yıllardır insan barınakları, yaşam alanları taşlardan inşa edilir. Hatta taş ile şehirler kurulup medeniyetler inşa edilir. Günümüzde her ne kadar farklı ürünler ve malzeme grupları inşaat sektörünün temel malzemeleri gibi görünse de taşın kalitesini, estetiğini ve uzun ömürlü olmasını hiç birisi sağlayamaz. Bunu bilenler de inşaatta taşı kullanmaktan hiçbir şekilde geri durmuyor. KarabükSafranbolufaaliyet gösterenMineyli Taş Dekorasyonfirmamız ile bizler de yılların bilgi, birikim ve tecrübesini uygulamalarımıza taşıyor, her geçen gün daha iyisini hayata geçirmeyi başarıyoruz.

Karabük inşaatsektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız günden bu yana yüzlerce profesyonel inşaat işine imza attık. Bunu gerçekleştirdiğimiz için de kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen ustalarından birisi haline geldik. Yine de başarılarımızı yeterli görmüyor, inşaat alanında üst düzey çözümler üretmeye gayret gösteriyoruz.

Taş, günümüzde teknolojinin ve inşaat alanındaki yeniliklerine etkisiyle apayrı bir konsept kazanmıştır. Çok daha farklı alanlarda, çok daha güzel uygulamalar ortaya çıkarmak mümkün olmuştur. Bizler de alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, kendini gelişmeye devam eden ekibimizle birlikte dünya standartlarında taş duvar işlerine imza atıyoruz. Uygulamalarımızın kaliteli, estetik ve fonksiyonel olmasını önceliyoruz. İlk günkü formunda, yıllar boyu kalabilecek ürünlerimizin mekânlarınızı çok daha estetik hale getirmesini sağlıyor, uygun fiyatlarımızla fark oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR