• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miraç Plise Sineklik

Adres :

Öğretmen Evleri Mah. Çamlık Caddesi No: 74/a Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Karlıer

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 599 32 07

birmilyonnokya.com üyesi Miraç Plise Sineklik olarak sizlere cam dekorasyon alanında hizmet vermekteyiz. Evlerde en önemli konuların başında cam dekorasyon işlemleri gelmektedir. Hem sıcaktan ve soğuktan korunabilmek için hem de haşerelere karşı korunabilmek için kaliteli bir cam pencere sistemine sahip olmak gerekir. Biz firma olarak bu alanda son derece profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Cam ile ilgili pek çok konuda sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle PVC doğrama gibi uzmanlık gerektiren bir alanda gerekli tüm yetkinliklere sahibiz. Firmamız bu alanda çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Nitelikli personelimiz ve derin tecrübelerimiz sayesinde işimizi en doğru şekilde yapmaktayız.

Antalya cam dekorasyon sektöründe özellikle panjur sistemleri konusunda oldukça aktif çalışan bir firmayız. Alüminyum menfez ürünlerimiz tüm ihtiyaçlara yönelik tasarlanmıştır. Firma olarak cam dekorasyonunda daha pek çok farklı hizmeti bir arada sunabilmekteyiz. Bu durumun bir göstergesi olarak bizimle çalışmaktan memnuniyet duyan ve bizi çevresine tavsiye eden geniş bir müşteri kitlesi bulunmaktadır.

Sizlere farklı hizmetleri bir arada sunmayı amaçlamaktayız. Yazın en büyük ihtiyaçlarından biri olan sineklik ürünlerinin montajını yapmaktayız. Bu ürünler hem dayanıklıdır hem de uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. Balkonların en büyük ihtiyacı olan cam balkon projelerinde yer almaktayız. Tüm ebatlarda balkonlar için cam balkon hizmeti sunabilmekteyiz. Cam dekorasyonu alanında daha pek çok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR