• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miraliz

Adres :

Oba Sun Palace River Sitesi Kıvrasıllar Sokak, Alanya/antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

miralizfloral@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 205 70 99

Whatsapp 2:

0 (543) 205 70 99

Hediyeler her insanı mutlu eden en güzel sürprizlerden biridir. Bu konuda birbirinden harika ürünlerden yararlanmak mümkündür. Fakat çiçekler bu konuda her zaman oldukça özel bir anlam taşımışlardır. Bu bakımdan insanların özel günlerde ya da çeşitli etkenler doğrultusunda oldukça hoş yapıda çiçeklerle sevdiklerini mutlu etmeleri, olabilecek en güzel davranışlardan biridir. Bizler Antalya Miraliz çiçek ve hediyelik eşya dükkânı olarak birbirinden şık ürün seçeneklerimizle müşterilerimizin bu konudaki beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

Çiçek tasarımı konusunda farklı yapıda ürün seçeneklerimizle her isteğe uygun çözümler üretmekteyiz. Çiçeklerin hediyelik tarzda hazırlanması ya da bunların düğün, nişan gibi özel günler için tasarlanması seçenekleri, hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır. Damat yaka çiçeği, gelin taç tasarımı ya da çiçek arjmanları hazırlanması gibi hizmetler de çalışmalarımız bünyesinde yer almaktadır. Çiçek konusunda her türlü gereksiniminize yönelik çözümleri hizmetlerimiz aracılığıyla bulmanız mümkündür.

Faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde daima kalite ürünlerle ve yaratıcı fikirlerle hizmet sunmaya çalışmaktayız. Birbirinden şık çiçek tasarımları ve ürünleriyle müşterilerimizin beklentilerine uygun çözümler oluşturmaktayız. İnsanların hayatlarına dokunmak, onları mutlu görmek ve her açıdan memnuniyet sağlamak için bu alanda faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda insanlar gerekli destekleri sağlamaktan ve gereksinimleri karşılamaktan bizler de oldukça memnuniyet duymaktayız.

Hizmetlerimizi gelecekte de daha iyi kalite standartlarına çıkarmak için çalışmalarımızı bu alanda özveriyle sürdürmekteyiz. Markamızı sektörde öncü bir konuma getirmek ve daha fazla insan ulaşmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR