• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miray Yöresel Lezzet

Adres :

Emekevler Mah.başak Cad.no/-5 Kartepe Kocaeli Kocaeli » Kartepe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fırat Oğuz Yıldırım

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 136 83 91

Whatsapp 2:

0 (532) 136 83 91

Firma olarak Kocaeli içerisinde lezzetli, doğal ve yöresel ürünlerimiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet firmamız tarafından yıllardır başarılı bir şekilde sürdürülmeye devam etmektedir. Lezzeti ile damakları şenlendiren ürünlerimiz hem doğal hem de el yapımı ürünlerimiz ile birleştiğinde ortaya eşsiz bir iş ve kalite çıkmıştır. Bundan sonra da başarılarımıza sürekli olarak devam edecek ve bu alanda yeni lezzetleri de sizlere tanıtmayı sürdüreceğiz. Ürünlerimiz arasında doğal ballar, salça çeşitleri, turşu çeşitleri, eski kaşar, peynir çeşitleri, pestil, köme vb. çeşitler yer almaktadır. Kocaeli içerisinde tüm bu ürünleri kalitesiyle ve lezzeti ile birlikte mağazamızda bulabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinen markamız sürekli olarak hizmetlerini de geliştirmektedir. Bu alanda yapılan yenilikleri sizlere en kısa sürede tanıtır ve tedarik ederek en kısa zamanda sizlere sunar. Bu sayede Kocaeli içerisinde Anadolu lezzetlerini ve el yapımı lezzetleri bulma fırsatınız olmaktadır. Ürünlerimiz taze olduğu için en taze ve en lezzetli ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Firma olarak amacımız, Kocaeli yeme içme ve eğlence sektörü içerisinde lider, güvenilir, kaliteli markalar arasında en üst sıralarda yer almaktır. Bu isteğimizden yola çıkarak kadromuzu ve ürünlerimizi zenginleştirerek müşteri odaklı pratik çözümlerimiz ile sizlere hizmet sağlıyoruz. Siz de talep ettiğiniz ve istediğiniz ürün ve ürün grubu için bizleri arayabilir, ürünlerimiz hakkında bilgi alarak sipariş verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR