• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mirket Food And Coffee

Adres :

Kızıltoprak Mah. 919.sok. No: 55/a Muratpaşa/antalya (ramazan Kaş İş Merkezi) Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Osman Öztürker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

osman@mirket.com.tr

Whatsapp 1:

0 (532) 712 91 24

Antalya toptancılıksektöründe yoğun ilgiyle tercih edilen Mirket Food And Coffee, tüm kalitesiyle hizmetinizdedir. Donuk Pasta toptan satışı arasında farkımızı ortaya koyduğumuz doğrudur. Çünkü biz, sıradan bir firma olmak yerine farklılıklar yaratarak değerli müşterilerimize en özel hizmet sunmak istedik. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak onları nasıl daha çok mutlu ederiz, onları nasıl daha iyi etkileriz diye düşündük. Bu düşüncemizle kendimizi geliştirmeyi, daha iyi hizmet vermeyi başardık. Değerli müşterilerimiz için kaliteli, şık ve güvenilir çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Biz, bu sektörde adımızdan başarıyla bahsettiriyoruz.İşletmemiz gün içerisinde istediğiniz saatte tercih edebilirsiniz. toptan donuk pasta satışı,toptan donuk waffle hamuru satışı,toptan san sebastian cheesecake satışı,toptan magnolia satışı,toptan cheesecake satışı,toptan tiramisu satışı,toptan mozaik pasta satışı,toptan pasta satışı,toptan çikolatalı pasta satışı,toptan profiterol satışı,çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Çeşitli içeceklerimiz ve tatlılarımızdan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Mutfakta çalışan ekibimiz kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli lezzetler hazırlıyor. Biz ise bu kaliteli lezzetleri özenle servis ediyoruz. Sizler için farklı lezzetler denemeye ve menüye eklemeye özen gösteriyoruz. Hem mutfakta hem de serviste oldukça özenli ve titiz davranıyoruz.

Değerli müşterilerimize bu zamana kadar vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini arttırmaya, daha, iyi hizmet vermeye, farklılıklar yaratmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı geliştirerek yeni lezzetler hazırlayacağız. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Sektörün lider ismi olma yolunda Mirket Food And Coffee olarak kendimizden emin adımlarla ilerleyeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR