• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mis Koltuk Yıkama Marmaris

Adres :

- Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çiğdem Doğanay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 596 13 46

Whatsapp 2:

0 (530) 252 13 46

Mis Koltuk Yıkama Marmaris birmilyonnokta.com üyelerinden birisi olup fırsat ve avantajlarından yararlanmaktadır. Çocuklarınız, evcil hayvanlarınız gibi hayatlarınızın odak noktası olan canlılar döşeme ve mobilyalarınızın sabrını ve dayanıklılığını sürekli test ederler. Hayatımızın en keyifli ve vazgeçilmez anlarının geçtiği bu koltuklarda en az göz ile görülebilen kadar göz ile görülemeyen kirlilik belirtisi taşıyan kırıntı, toz, bakteri, leke, mikrop gibi şeyler bulunabilmektedir. Bu yüzden koltuk temizliği konusunda önlem almamız kaçınılmazdır.

Muğla temizlik sektörüne sağladığımız büyük ölçekte faydadan dolayı çalışanlarımız ve firmamızla gurur duymaktayız. Bu gururumuzun neden olduğu mutluluğu bizimle paylaşmak isterseniz firmamızla iletişim kurmanızı bekliyor olacağız. Evde koltuk yıkama hizmetimiz ile koltuklarınızın ömrünü uzatacak ve güvenli ve hijyenik bir ortamda yaşamanın keyifli hissiyatını yaşayacaksınız. Ev ve iş yerlerinizdeki hatta araçlarınızdaki koltukların temizliğini bizim firmamıza emanet edebilirsiniz. Çekyat gibi ürünlerinizi de temizlemekteyiz.

Temizlik ve steril ortam hayat kalitemizi ve neşemizi oldukça artırmaktadır. Durum böyleyken işini profesyonelce yapan uygun fiyat ve yüksek kaliteli hizmetten yararlanma fırsatınız varken neden bu fırsatı değerlendirmiyorsunuz. Koltuk kumaşlarınıza herhangi bir zarar vermeyen, yıpratmayan temizleme yöntemlerimizden faydalanmanız için hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz ile hızlı, dikkatli ve seri bir şekilde konforlu koltuklarınızdaki kirlerden arınmanızı sağlıyoruz. Bahar temizliğinde birçok bireyin unuttuğu ayrıntı olan koltuk temizliği artık daha kolay ve uzmanlarımızın bulunduğu firmamız tarafından zevkle yapılmaktadır. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR