• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Betül Moda Ödemiş

Adres :

Akıncılar Mah. Savaş Sokak No: 15/1 D İzmir » Ödemiş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Gök

E-Posta Adresi :

gkhn_1988@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 234 78 43

Bayan giyim ve tekstil alanında lider nitelikli hizmetlerine devam etmekte olan Miss Betül Moda Ödemiş firmamız, İzmir Ödemiş bayan moda giyim ve tekstil alanındaki çeşitli çalışmaları ile öne çıkmaktadır. En güncel bayan tekstil ürünleri hakkında zengin bir hizmet envanteri ile çalışmalarını sürdürmekte olan Miss Betül Moda Ödemiş markamız, sektöründe örnek marka imajı ile oldukça tanınır bir firma durumdadır. En güncel kadın kıyafetleri alanında hizmette sınır tanımayan Miss Betül Moda Ödemiş firmamız, uluslararası kalite standartları altında hizmetlerini sürdürmektedir.

Oldukça nitelikli ve efektif bir hizmet anlayışı olan Miss Betül Moda Ödemiş firmamız, üst düzey kalite işçilik ve makul hizmet fiyatlarını marka çatısı altında toplamış durumdadır. Tekstil ve kadın giyim sektörü içerisinde oldukça önemli bir tecrübe ve deneyime sahip olan mağaza elemanlarını da marka bünyesinde barındıran firmamız, pek değerli müşterilerine hizmet vermekten büyük bir gurur ve mutluluk duymaktadır. Günlük kıyafetlerden çeşitli önemli toplantılara uygun giysilere kadar büyük bir hizmet portföyü olan firmamız, kesintisiz hizmet düsturundan asla ödün vermemektedir.

Kendi sektöründe profesyonel ve öncü hizmetleri ile öne çıkan Miss Betül Moda Ödemiş markamız, diğer rakip firmalar tarafından da büyük bir saygı ve taktirle karşılanmaktadır. Bayan giyim mağazamıza gün içerisinde GSM telefon numaramız veyahut İzmir ili Ödemiş ilçe şube mağazamız aracılığıyla büyük bir kolaylıkla erişebilir ve envaiçeşit hizmetlerimiz hakkında anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR