• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Marketim

Adres :

İçmeler Mah. Ankara Cad. No: 15 İstanbul » Tuzla

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adnan Türk

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

adnanturk25@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 165 56 82

Whatsapp 2:

0 (554) 957 54 85

Evinizin tüm ihtiyaçlarını tek bir adresten karşılamanızı sağlayacak olan firmamız Miss Marketim birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız Miss Marketim, kurumsal çalışma dinamiklerini esas alan yaklaşımı ile kaliteli ve nitelikli hizmetler sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul market sektöründe sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat politikası ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla firmamız rakiplerini geride bırakmaya devam etmektedir.

Miss Marketim olarak bakliyattan şarküteriye, temizlik ürünlerinden manav reyonuna kadar zengin ürün çeşitlerimizle hizmet sunuyoruz. Marketimizde görev alan her bir ekip arkadaşımız, sorumluluk bilinci yüksek ve disiplinli çalışma anlayışını benimsemiş olan kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede sizlere her zaman yüksek standartlı bir hizmet süreci sunmayı hedefliyoruz.

Şirketimiz her koşulda taze ve sağlıklı ürünlerin satışını sürdürmektedir. Günlük ve haftalık raf kontrollerimiz her bir ürünün kategorisi doğrultusunda yapılmaktadır. Sizlerin sağlığını riske atacak herhangi bir ürün satışında bulunmaktan kaçınıyoruz. Her alanda temizlik kurallarına bağlı kalarak sizler için hijyenik bir alışveriş sürecinin temellerini atıyoruz.

Miss Marketim ekibi olarak evinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri firmamızda bulabilmeniz için olan yoğun çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Sizler de hem evinizin ihtiyaçları hem de kişisel ihtiyaçlarınız için firmamızın sunduğu geniş marka seçenekleri arasından alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kaliteli, uygun fiyatlı ve aradığınızı rahatlıkla bulabileceğiniz ürün seçenekleri arasından keyifle alışveriş yapmak için sizleri firmamız Miss Marketim’de ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR