• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miss Wolla Tırnak Kirpik Atölyesi Bakırköy

Adres :

İncirli Caddesi Başarı Sokak No: 1 Altay Apartmanı B Blok Daire 2 İstanbul » Bakırköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdal Kayacık - Didem Kayacık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

kayacikerdal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 453 73 76

Whatsapp 2:

0 (554) 974 19 17

Whatsapp 3:

0 (532) 453 73 76

Whatsapp 4:

0 (554) 974 19 17

Kişisel bakımın ve güzel görünmenin insan yaşamı üzerindeki önemi büyüktür. Bu konuya gereken önemin verilmesi insanların yaşamlarında birçok yönde olumlu geri dönüş almalarını sağlar. Bu durum sosyal ilişkileri güçlendiren en temel şeydir. Çünkü kendisini seven ve kendisinden memnun olan bireyler kendilerini pek çok konuda daha girişimci hissedebilirler.

Günümüzde güzellik hizmetleri alanında sağlanan birçok olanak mevcuttur. Kişiler bu hizmet ve olanaklardan yola çıkarak kendi tarzlarına uygun kişisel bakım tercihlerini yapabilirler. Üretilen birçok ürün sayesinde kendilerine neyin yakışacağına dair bir karar verebilirler. Bayanların en sevdiği ürünlerden biri olan tırnak ve kirpik çeşitleri, estetik ve zarif bir görünüm elde etmek için en iyi olanaklardan biridir. Bu ürünlerden en kaliteli ve en uygun olanaklarla yararlanmak için verilen hizmetin kalitesi de büyük önem arz etmektedir. Bu noktada bizlerİstanbul Miss Wolla Tırnak Kirpik Atölyesiolarak müşterilerimize en geniş ürün yelpazesini sunmaktayız. Birbirinden farklı tırnak ve kirpik modeli çeşitleriyle kendiniz için en yeni ve güzel bir tarz yaratabilirsiniz.

Güzellik sektöründe verilen hizmetlerin en temel noktası müşterileri yeterince memnun edecek ürün kalitesi ve seçeneklerine sahip olmaktır. Bizler de bu anlayış ile hareket ederek ihtiyaç duyulan her noktada en kullanışlı güzellik ürünlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Markamızı, sunduğumuz kaliteli hizmetlerle daha ileriye taşımak bizlerin en öncelikli gelecek vizyonunu oluşturmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR