• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Miyasa Fashion

Adres :

Mehmet Nesih Özmen Mah. Zafer Cad. No: 3/3 Merter İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Hasan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

miyasekids@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 789 74 76

Miyasa Fashion ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. İstanbul giyim sektöründe verdiğimiz hizmetle çocuklara özel giyim ürünleri tasarlıyoruz. Kız çocukları ve erkek çocukları için tasarladığımız bu kıyafetleri uygun fiyat aralığında satışa sunuyoruz. Çocukların cildi yetişkinlere göre daha hassastır. Bizler bu hassasiyetin bilincinde olduğumuz için tasarladığımız kıyafetleri kaliteli kumaşlarla üretiyoruz. Ürünler sağlığa uygun kumaşlarla üretilerek kullanıma sunuluyor.

Çocuklar için tasarlanan kıyafetler farklı kategorilere ayrılıyor. Farklı yaş grupları için tasarlanan bu kıyafetler her sezona özel olarak tasarlanıyor. Tasarımda bilgi ve birikim sahibi ekibimiz görev alıyor. Ekibimizin tasarladığı kıyafetler çocukların kendini rahat hissetmesi için özel olarak tasarlanıyor. Kullanılan kumaş ve tüm detaylar ise çocukların cildine zarar vermediği gibi onların hareket alanını kısıtlamıyor. Özel olarak tasarlanan ve üretilen tüm bu ürünler doğru fiyat aralığında satışa sunuluyor.

Güngören üzerinde bulunan mağazamızda farklı kategorilere ait birçok ürün çeşidi bulunuyor. Erkek ve kız çocukları için tasarlanan bu ürünler her sezona özel olarak değişiyor. Sonbahar - kış sezonunda mont, yelek, kazak gibi soğuk havalara uygun giyim ürünleri satışa sunuluyor. İlkbahar - yaz sezonunda ise sıcak havalara uygun olması için tişört, elbise, etek, şort gibi giyim ürünleri satışa sunuluyor. Sağlığa uygun olan bu ürünler kaliteli olduğu için uzun ömürlüdür. Ürünler çocuklarınızın rahat hareket etmesini sağladığı gibi bütçe dostudur. Kendi çocuğunuz için alacağınız ürünlerle birlikte hediyelik ürünlerinizi mağazamızdan alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR