• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mk Hairstylist

Adres :

Kır Cami İlk Bebe Karsısı Antalya Muratpaşa Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karakuş

E-Posta Adresi :

mehmetkarakus96@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (533) 733 56 80

Whatsapp 2:

0 (533) 733 56 80

Bir kadın için saçlarında farklı bir tasarım ve farklı bir görünüş elde edilmesi, çok daha güzel bir yapıya sahip olmanın anahtarı olarak bilinir. Çünkü saçlar kadınlar için estetik ve güzelliğin temel noktalarından birisini oluşturur. Bu mantık çerçevesinde düşünüldüğünde, saçlarda iyi bir tasarım elde edilmesi için doğru işletme üzerinden hizmet alınarak güvenilir bir yapı elde edilebilir. Örneğin, Antalya Muratpaşa ilçesinde en güzel saçlara sahip olabilmeniz için sizlere Mk Hairstylist olarak hizmet veriyoruz.

Mk Hairstylist işletmesi olarak kadınlarda saç tasarımı için modern ve güncel modeller sayesinde hizmetlerimizi her zaman geliştirmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda Antalya kuaför sektörü içerisinde bilinenin çok daha üstünde yüksek bir kalite ile saç tasarımları sağlıyoruz. Sunduğumuz hizmetler arasında sadece saç tasarımları değil kaynak işlemleri, mikro kaynak, gelin makyajı, gelin saçı, keratin bakım uygulamaları, ombre, sombre ve güzellik uygulamaları gibi birçok farklı sistem yer almaktadır.

Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ve uyguladığımız indirimler gibi fırsatlar sayesinde kadınlar işletmemiz üzerinde çok daha avantajlı ve önemli hizmetler alma şansına sahip olmaktadır. Birçok müşterimiz düzenli olarak işletmemiz üzerinden hizmet alarak, saçlarındaki kaliteli ve estetik görüntüyü hiçbir zaman kaybetmeden yaşamına devam etmektedir. Özellikle çalışan kadınlar için güncel saç tasarımları ve saç koruyan uygulamalar sayesinde büyük bir katkı oluşturuyoruz. Üstelik profesyonel, prestijli ve uygun fiyatlı bir işletme sayesinde bu avantajlar elde edilebiliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR