• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mobiyap Dekor

Adres :

Fevziçakmak Mh Yıldırım Beyazıt Cad Bahçelievler Yenibosna İstanbul Showrum : Fevziçakmak Mh Yıldırım Beyazıt Cadd Zile Sk No 8 Yenibosna İstanbul İstanbul » Bahçelievler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Bahadıroğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mobiyap53@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 567 44 91

Mobilyalar evlerin, iş yerlerinin işlevlerini yerine getirebilmesi, dekorasyonunun tamamlanması, kullanılabilir hale gelmesi için olmazsa olmazdır. Ahşabın bütün doğallığını, netliğini, estetiğini, kalitesini mekanlara yansıtan mobilyalar başarılı ustaların ellerinde en güzel hale dönüşür. İstanbul Yenibosna’da faaliyet gösteren Mobiyap Dekor firmamız ile bizler bu alanda çok uzun yıllardır hizmet veriyor, müşterilerimizin yaşam alanlarına sihirli dokunuşlar yapıyoruz.

İstanbul ahşap dekorasyon sektörünün lider firmalarından birisi olarak bizler önceliği müşteri memnuniyetine veriyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızın tespit edilip tam zamanında karşılanabilmesi için hummalı bir iş süreci yürütüyoruz. Bugünkü bulunduğumuz noktada büyük bir başarı hikayesi oluşturduğumuzun farkındayız ve ilk günden bugüne kadar elde ettiğimiz başarılarda bütün ekibimizin büyük özverisi bulunuyor. Her birisi alanında eğitimli, deneyimli işine aşkla bağlı, kendini geliştirmeyi müşterilerine karşı bir sorumluluk gören kadroya sahibiz. Ekiplerimizin çeşitli eğitimler ve seminerler ile beraber çıtayı her geçen gün yükseltiyoruz. Donanımlı ve nitelikli ekibimizle birlikte hizmet portföyümüzü sürekli güncelliyoruz. Alanımızla alakalı bütün yenilikleri yakından takip ediyor, en modern teknolojileri kısa sürede faaliyetlerimize dahil ediyoruz.

Kaliteli uygulamalara imza atmak adına her projemizi isteğe göre ve mekana özel tasarlıyoruz. Mekanınızı her ne için kullanacaksanız, kaç kişi kullanacaksanız ona göre çözümler sunuyoruz. Ev ofis tadilatı, boya badana işleri, çardak yapımı, gömme dolap imalatı, ahşap kamelya yapımı, kış bahçesi yapımı ve çok daha fazlasını yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR