• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moda Aysema

Adres :

Mehmet Nesih Özmen Mah. Çam Sok. No: 6/1 Merter İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Sekman

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (534) 687 45 29

Whatsapp 2:

0 (531) 708 47 39

Her kadın güzel ve şık görünmek ister. Bu yüzden ne giydiğimiz bizim için çok önemlidir. Giydiğimiz giysiler bizi ve zevkimizi yansıtmaktadır. Bu yüzden de dışarı çıkarken en şık halimizle çıkmak isteriz. Her yerde ve anda bakımlı ve güzel görünmek isteriz. Bir ortama girdiğimizde dikkat çekmek ve bütün gözlerin bize bakmasını isteriz. Bizde Moda Aysema olarak sizlere İstanbul’da giyim hizmeti vermekteyiz.

Mağazamızda her çeşit ürün bulunmakta olup özellikle tesettürlü bayanlar için birçok seçeneğimiz mevcuttur. Çeşitli desen ve renkte elbise ve eteklerimiz. Pantolon, kazak, bluz, gömlek her çeşit ürünümüz mevcuttur. Yine kışın soğuklarda sizi sıcak tutacak her türlü yelek, mont, kaban modellerimiz bulunmakta olup bunlar çeşitli modellerde ve çeşitli maddelerden yapılmaktadır. Her çeşit ürünümüz bulunmakta olup en kaliteli malzemelerle ürünlerimiz yapılmaktadır.

İstanbul giyim olarak ayrıca ürünlerimizi kışın sizleri en sıcak tutacak şekilde yazın ise ferah terletmeyecek kaliteli malzemelerden yapılmaktadır. Yine ürünlerimiz çok çeşitli model, desen ve renkten olaşmakta olup en güzel ve şık ürünleri sizin hizmetinize sunmaktayız. Çok farklı ürünlerimizle kimseye benzemeden tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Moda özellikle kadınlar için çok önemlidir. En son moda tekstil ürünlerimizle hizmet vermekte olup güler yüzlü personelimiz ile beraber hizmet vermekteyiz. Kıyafetlerimiz son derece rahat, güzel ve ilgi çekici olup sizlere çeşitli seçenekler sunmaktayız. Mağazamıza gelip ürünlerimizi gönül rahatlığıyla inceleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR