• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modamoor

Adres :

4 Temmuz Mahallesi 2102. Sokak No: 20/d Kocaeli » Karamürsel

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşe Karip

E-Posta Adresi :

aysekarip32@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 274 84 96

Modamoor olarak giyiminize iyi bir katkı sunmak adına birmilyonnokta.com üyesi olarak işimize önem veriyoruz ve ona göre bir yaklaşım sergiliyoruz. Sizlerin şahsi tarzlarına yönelik bir yardım sağlamaya çalışıyoruz. Kişiden kişiye fikirler değişebiliyor. Ya da renk seçenekleri içerisinde daha farklı seçeneklere yönelebiliyorsunuz. Bunu ele aldığımızda bazen kararsız kaldığınız anlar olduğunda yardımcı oluyor ve sizlere uygun olanlarını vermeye çalışıyoruz. Dolayısıyla masraf konusunda da gerekli yardımları sizlere sağlamış oluyoruz.

Kocaeli giyim alanında verdiğimiz hizmet büyük bir emeği gerektiriyor. Çünkü birçok model bulunmakta ve bunlar içerisinde modaya en uygun olanlarını sizlere sunmak zorundayız. Onun için gayet seçici olmamız gerekiyor ve ona göre bir seçenek sunmamız gerekiyor. Günden güne kişilerin zevki değişebiliyor. Ya da çok hızlı bir şekilde daha farklı modeller gündeme gelebiliyor. Biz bu konularda gündemi çok iyi takip ediyor ve ona göre bir hizmet sunuyoruz.

İşletmemiz sunduğu ürünlerin kalitesini çok önemsiyor. Çünkü bazı firmaların satışını yaptığı ürünler deforme oluyor ve kısa zamanda çöpe atabiliyorsunuz. Dolayısıyla boş masraf yaparak çok değersiz ürünler almış oluyorsunuz. Biz bu gibi konularda çok dikkat ediyoruz. Çünkü aldığınız ürünlerin uzun dönemli kullanılmasını istiyoruz. Sizlerin memnuniyetini gayet önemsiyoruz. Onun için en kısa zamanda sizleri işletmemize bekliyor ve bu kaliteli hizmetten yararlanmanızı özellikle isteyerek işimizi görmenizi arzu ediyoruz. Fikirlerinizi her zaman önemsiyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR