• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modeko Koltuk

Adres :

Seyhan Mah. 664 Sok. 10 Buca, İzmir İzmir » Buca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Sert

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Bir evin olmazsa olmazı oturma gruplarıdır. Geçmişten günümüze kadar varlığını kaybetmeden gelen koltuklar, günümüzde modern görünümüyle ön plana çıkıyor. Ev ve iş yerleri için tasarlanan ve üretilen koltukların farklı birçok modeli bulunuyor. İnsanların ev ve iş yerleri için tercih edeceği koltuklar ise değişiyor. Bazıları sade koltuklardan yana olurken bazıları da daha şık ve gösterişli koltukları tercih ediyor. Tercih edilen koltuğun nasıl göründüğü kadar ne kadar rahat olduğu da önemli. Çoğunlukla şık görünüme sahip koltuklar istenilen rahatlıkta olmuyor ve bu durum insanları biraz rahatsız ediyor. Modeko Koltuk ailesi olarak tüm bunların bilincindeyiz. Tasarladığımız ve ürettiğimiz koltuklara gerekli özeni gösteriyor ve %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İzmir mobilya sektöründe verdiğimiz hizmet doğrultusunda yıllardır koltuk tasarımı ve üretimi yapıyoruz. Her sezona özel olarak tasarladığımız koltuklarla birlikte oturma gruplarını sizlere sunuyoruz. Farklı renk ve modellerde tasarlanmış koltuklara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Tercih ettiğiniz koltuğun ödemesini nakit veya kartla yapabilirsiniz. Satın aldığınız koltuklar ekibimiz tarafından adresinize teslim edilir. Aynı zamanda koltukların taşınması, yerleştirilmesi ve kurulması firmamıza aittir.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip etmekteyiz. İhtiyacınız olan ve istediğiniz koltuk modelini mağazamızda çok daha uygun fiyatlarla bulacağınıza emin olabilirsiniz. Biz, her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR