• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Model Kişisel Bakım Ve Bijuteri

Adres :

Kurtuluş Mah. 64. Sokak Çarşı Merkez Postane Civarı Hatay » İskenderun

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Topal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (539) 786 80 92

birmilyonnokta.com üyesi Model Kişisel Bakım Ve Bijuteri olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Güzellik ve kişisel bakım ürünleri için birincil tercih noktalarından biriyiz. Bölgemizde çeşitli ürün gamımızla ve kaliteli hizmetimizle nam salmış bulunmaktayız. Birçok kişisel bakım ürünü markasını mağazamızda bulabilirsiniz. Firma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla uygun bir fiyat politikası güdüyoruz. Tüm ürünlerde sektör ortalamasının altında fiyat etiketleri kullanıyoruz. Böylelikle müşterilerimize en tercih edilebilir hizmeti sağlamış oluyoruz. Mağazamızda güler yüzlü ve çözüm odaklı bir çalışma şeklimiz vardır. Tüm personelimiz müşterilerimize karşı ilgili ve güler yüzlüdür. Bu sayede kaliteli hizmet anlayışımızın temellerini atmış bulunmaktayız.

Hatay güzellik ve kişisel bakım sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu sayede derin bir tecrübeye ve bilgi birikimine sahip bir firma niteliğinde olduk. Bizi tercih ederek pek çok kişisel bakım ürününün en kalitelisini elde edebilirsiniz. Birçok güzellik ürünü için farklı markaların farklı seçeneklerini bulundurmaktayız. Böylelikle bol çeşitli bir ürün kataloğu oluşturmuş bulunmaktayız.

Mağazamızda müşterilerimizin pek çok ihtiyacına yönelik ürün bulunmaktadır. Örneğin saç bakımı ve güzelliği için bir hayli önemli olan bakım kremleri ve saç boyaları bunların başında gelmektedir. Ayrıca el ve vücut bakımı için ideal pek çok farklı ürüne kolaylıkla mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Makyaj malzemeleri için oldukça büyük bir renk skalasına sahibiz. Birçok makyaj ürününün farklı tonlarını mağazamızda bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR