• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modern Mobilya

Adres :

Gümüşçeşme Mah Cengiz Topel Cad No: 53-a Balıkesir Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Bayındır

E-Posta Adresi :

ercanbayindir@msn.com

Whatsapp 1:

0 (533) 691 64 43

Whatsapp 2:

0 (533) 691 64 43

İnsanoğlu her geçen gün yeni şeyler üretip bunları süratli bir şekilde tüketirken; en büyük zararı da çevreye vermektedir. Çevre kirliliğini azaltma yollarından en önemlisi şüphesiz ki dönüşümü mümkün olan atıkların geri dönüşümünün sağlanmasıdır. Kağıt, cam, plastik vb. gibi atıklar kadar olmasa da evlerimizde uzun süre kullandığımız mobilyalar da zamanla yıpranarak kullanılamaz hale gelir. Diğer sektörlerde olduğu gibi mobilyacılık sektörü de bu durumu avantaja çevirerek ham madde ihtiyacını eskiyen mobilyalardan karşılamaya başlamıştır.

Balıkesir mobilya sektöründe hizmet veren firmamız; ikinci el mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı alarak, farklı şekillerde yararlanmanızı sağlar. İsterseniz çekyat, koltuk, sandalye gibi yıpranmış eşyalarınız kumaşı, makası ve süngeri değiştirilerek bambaşka bir hale getirilir. Dilerseniz mağazamızda bulunan yeni mobilyalarla takas edilerek, seçtiğiniz mobilyanın fiyatından indirim yapılması sağlanır.

Uygun fiyat, bol çeşit garantisiyle hizmet veren mağazamızda; evinizdeki diğer eşyalarınızla en uyumlu renk kombinasyon seçenekleri sunulur. Ayrıca yeni mobilya almak isterseniz; yatak odası, genç odası, yatak baza ve başlığı, koltuk takımı çeşitleri de mevcuttur.

Evlerinize kadar gelinerek, tamiratını istediğiniz mobilyanın ölçüsü alınır ve yeni görüntüsüne kavuşurken potluk yapması veya dar gelmesi gibi sorunlarla karşılaşılması engellenir. Size vaat edilen sürede ürün teslimatı sağlanarak her türlü zaman kaybının önüne geçilir.

Siz de evinizi cazip fiyatlarla, en şık şekilde yenilemek isterseniz mağazamıza bekleriz. İrtibat telefonlarımızda bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR