• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modern Ofis Mobilya

Adres :

Turgut Özal Bulvarı Pusula Sokak . No: 2 Çekmeköy/istanbul İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ergün İzci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

modernofis@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 737 40 16

Whatsapp 2:

0 (553) 737 40 16

İstanbul koltuk döşeme sektöründe en şık ve konforlu mobilyalarımızla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız, sektörün eski isimlerinden olup uzun yıllar kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye özen göstermiştir. Burada ekibimizle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutarak değerli müşterilerimizin memnuniyetini, firmamıza olan güvenini korumak adına özenle ve dikkatle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirirken müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en doğru çözümlerimizle cevap buluyoruz.

Kullandığımız malzemelerin kaliteli olması, yaptığımız işin ne kadar başarılı olduğunun göstergesidir. İşçiliğimizle beraber doğru ve kaliteli malzemeler de kullanarak sizlere şık ve rahat mobilyalar üretiyoruz. Ev ve iş yerlerinize özel, istediğiniz alan için masalar, sandalyeler, dolaplar ve raflar üretiyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz, sizlerin istediği boyutta gerçekleştiriliyor. Aynı şekilde mobilyanızın boyutu gibi şekli, modeli ve rengi de yine sizlerin isteği doğrultusunda gerçekleştiriliyor.

Burada değerli müşterilerimizin isteklerini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da aynı kalitede ürünlerle hizmet vermek için kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz. Bunun için sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda ürünlerimizi ve çalışmalarımızı yenileyerek geliştiriyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz uygun fiyatlarla hazırlanarak sizlere sunulmaktadır. Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimiz bu çalışmaları kısa sürede tamamlamaktadır. Böylelikle zamandan tasarruf sağlayarak müşteri memnuniyetini yüksek tuttuğumuz gibi firmamızın da yeni işler yapmasına olanak sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR