• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Modern Teknik Su Arıtma Sistemleri

Adres :

- İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Özel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

modernteknikaritma@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 381 52 34

İstanbul hizmet sektöründe müşterilerine sağlıklı su sunmak adına hizmet veren Modern Teknik Su Arıtma Sistemleri Türkiye’de en fazla üyeye sahip online şirket kataloğu olan birmilyonnokta.com üyeleri arasında da yer almaktadır. Hizmet kalitesi ile öne çıkan işletmelerin yer aldığı platformda işletmeler ürün ve hizmetlerin tanıtımlarını gerçekleştirerek yeni iş fırsatları yakalayabilmektedirler.

Türkiye’nin en büyük kenti İstanbul’un güzide yerleşim alanlarından Çekmeköy’de müşterileri ile buluşan Modern Teknik Su Arıtma Sistemleri, çeşitli sebeplerle evlere ve iş yerlerine gelen suyun kalitesinden şüphe duyan veya memnun olmayanlara, suyun arıtılmasını sağlıyor. Bu alandaki ihtiyaç duyulacak çeşitli ürün, cihaz ve bunlara ait filtre ve diğer aksesuarların tedariğini gerçekleştirmektedir.

Farklı arıtma ihtiyaçlarına göre değiştirilebilen filtreleriyle ayarlanabilen arıtma cihazları, aynı zamanda fazla kişinin kullandığı ve en büyük cihazların bile kapasiteyi karşılayamadığı binalarda temiz su ihtiyacını karşılamak adına sayı olarak ölçeklenebilmektedir. Bu sayede istenilen kadar cihazın hizmet verebildiği ortamlarda su kalitesi ve sağlığı bakımından emin olunmakta, gönül rahatlığı ile tüketimi yapılabilmektedir. İstenilen durumlarda kullanılan filtreler değiştirilerek suyun tadımı ve içimi de daha tatmin edici hale getirilebilmektedir.

Müşterilerine aynı zamanda ev ve iş yerlerinin güvenliğini sağlamaları veya mevcut güvenliği arttırmaları için güvenlik kamerası sistemleri satış ve kurulumunu da sağlayan işletme, aynı zamanda satışını yaptığı bütün cihaz ve sistemlerin tamir ve bakımlarını da gerçekleştirmekte ve çeşitli sarf malzemeleri ile aksesuarlarının da satışlarını gerçekleştirmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR