• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mono Stor

Adres :

Emir Efendi Mahallesi Özkaptan Sokak No: 29/b ( Otogar Yanı Bim Karşısı) Samsun » Bafra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğbay Tabak - Fatih Kerim

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (543) 241 01 25

Whatsapp 2:

0 (546) 217 61 55

Whatsapp 3:

0 (530) 253 95 20

Whatsapp 4:

0 (539) 944 71 78

Mono Stor isimli eşsiz hizmete sahip kaliteli ve güvenilir firmamız da birmilyonnokta.com kervanına katıldı. Samsun'da tekstil ve giyim hizmeti sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imzasını atmış olan firmamız, çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Giyim hepimiz için oldukça önemli ve gereklidir. Geçmişten günümüze tekstil ürünleri bizleri dış etkenlerden ve en önemlisi de soğuktan korumuştur. Ancak günümüzde tekstil ürünlerinin alınma ve ürünün tercih edilme sebebi değişim göstermiş bulunmaktadır. Yaşamın ve teknolojinin gelişip ilerlemesi ile birlikte moda diye bir olgu da ortaya çıkmıştır. Moda'ya ne kadar uygun ürün alıyorsak o kadar doğru alışveriş yapıyoruz demektir.

Samsun tekstil ve giyim, modaya son derece uygun perdeler üretiyor ve en dekorasyonuna sunuyor. Kurulduğu günden bu yana yüzlerce insanın istihdamını sağlamış ve binlerce insana da tekstil hizmeti sunmuş olan firmamız, olmazsa olmaz konumundadır. Sizler de bizleri tercih ederek son derece şık renklerimiz ve yepyeni kumaşlarımızdan ürettiğimiz perdeleri evinizde kullanabilir, evinizin havasını değiştirip yenileyebilirsiniz. Bizden daha kaliteli ve uzun ömürlü perde üretimi yapan herhangi bir yer olmadığını iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz. Son derece uygun fiyata hizmet vermekte olan firmamız, her ürününün garantisini veriyor ve satışa sunduğu ürünün tamir işlemlerini de ücretsiz yapıyor.

Sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek geçmişte üretmiş olduğumuz tüm perde çeşitlerine ulaşabilir ve oturduğunuz yerden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca mekânımıza gelerek yerinde perde seçimi yapabilir alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere iletişim numaramız üzerinden de anında ulaşmanız mümkündür.

-İnstagram Hesaplarımız-

https://www.instagram.com/monoperde/

https://www.instagram.com/perdee.world/

https://www.instagram.com/gunes.perdem/

https://www.instagram.com/zarif.perdem/

https://www.instagram.com/minaperdem/

https://www.instagram.com/perdeciniz.bafraa/

https://www.instagram.com/periperdem/

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar