• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mooi Pet Gross

Adres :

Siteler Mah. Şehit Binbaşı Yavuz Başayar Cad. No: 27/1-a İzmir » Aliağa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Deniz Çetin - Özge Çetin

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ozgbza@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 285 04 26

Evcil hayvan sektöründe hizmet veren Mooi Pet Gross birmilyonnokta.com üyesidir. Mağazamızda sevimli dostlarımız için ihtiyaç duyduğunuz pek çok hizmeti bulabileceğiniz bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Farklı kategorilerde pek çok ürün ve hizmeti en kaliteli şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Deneyimli ve güler yüzlü personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Verdiğimiz hizmetlerle hem sizin hem de sevimli dostlarınızın yaşam kalitesini yükseltiyoruz. Satışını yaptığımız her ürün ve malzemeyi kalite kontrolden geçmiş bir şekilde sizlerin istifadesine sunuyoruz. Bizler için müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet en öncelikli amaçtır.

İzmir evcil hayvan sektöründe hizmet kalitemizle geniş kitlelere ulaşmayı başarmış bir pet market olarak gururla sizlerin huzurundayız. Sevimli dostlarınız için mamalar, kuş yemleri, akvaryum ve malzemeleri, kuş kafesi, yatak, bakım ürünleri ve daha pek çok ürün ve aksesuarı bulabileceğiniz güvenilir bir adres olarak sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerin ve sevimli dostlarınız için bizler hizmet kalitemizi yükseltmeye ve sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. İlk günden beri istikrarlı bir büyüme ve gelişme yakaladık.

Çağımızın ihtiyaçlarına uyum sağlayarak sizlere ulaştırdığımız hizmetlerimizle sizlerle buluşmaya devam etmekteyiz. Fiyatlarımızı müşteri memnuniyetine uygun olarak makul düzeyde tutarak daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırma gayretindeyiz. Sürekli yenilenen kampanyalarımızla daha da makul fiyatlarla hizmetlerimizden istifade edebilirsiniz. Hizmetlerimizi adreslerinize kadar getiriyoruz. Alo mama siparişi hizmetleri ile verdiğiniz siparişleri hızlı bir şekilde adreslerinize teslim ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR