• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moon Star Betta Petshop

Adres :

Yurt Mah. 71473 Sok. Adem Yıldırım Apt. B Blok No: 4/d ( Fatih Karakol Arkasındayız) Adana » Çukurova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Feridun Kahraman - İsmail Tel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

moonstarbettapetshop@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 429 90 71

Whatsapp 2:

0 (546) 426 34 46

Whatsapp 3:

0 (533) 659 90 71

Müşterilerine kaliteli hizmet ve ürünler sunan işletmelerin yeni iş fırsatları yakalamaları amacıyla faaliyet gösteren birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden olan Moon Star Betta Petshop Adana evcil hayvan alanında kapılarını açmaktadır. Kedi, köpek ve kuş dışında balık ve kemirgen çeşitleri için de ürünlerin bulunabildiği petshop, geniş ürün çeşitliliği ile tüm hayvan severlerin kendini kaybedebileceği bir yer.

Evcil hayvanların bakımı, cinsleri ne olursa olsun, büyük bir sorumluluk gerektiren bir iştir. Ev hayvanlarında bakımsızlık neticesinde ortaya çıkabilen hastalıkların ve zararlıların bir kısmının insanlara da bulaşabilmesi, sadece küçük dostlarımızın sağlığı ve yaşam kalitesi için değil, aynı mekanı paylaştığı insanların sağlığı için de mecburiyettir. Tıpkı insanlar gibi, hayvanların sağlıkları için en önemli etmenlerden biri beslenmedir. Moon Star Betta Petshop sahip olduğu geniş mama çeşitliliği ile, farklı yaş ve kilolarda olan, özel sağlık sorunları bulunan farklı hayvanlar için özel mamalar da satmaktadırlar. Sipariş üzerine mama da temin eden petshop, telefonla evlere mama gönderimi de yapmaktadır.

Aynı mekanları paylaştığımız hayvanların hayat kalitelerini arttırmak adına bazı araç, oyuncak ve aletlere ihtiyaç duyulmaktadır. Kuş kafesi, kedi ve köpekler için taşıma kutusu, akvaryum çeşitleri, akvaryum süsleri ve tasmalar bunlardan sadece birkaçıdır. Moon Star Betta Shop geniş aksesuar çeşitliliği ile sadece hayvanlar için konforlu bir alan yaratmakla kalmıyor, insanlar ve hayvanların beraber yaşamasına da katkıda bulunuyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR