• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mor Teknik Doğalgaz Servisi

Adres :

Fatih Mah. Malas Cad. 4/b Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Duran Mor

E-Posta Adresi :

duranmor@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 922 82 09

Whatsapp 2:

0 (505) 051 50 03

Firmamız; Konya teknik servis sektöründe faaliyet vermek amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. Firma olarak hizmet alanlarımız; kombi satışı, montajı ve tamiri, petek satış ve montajı, doğalgaz proje hazırlanması ve uygulanması gibi oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Firma olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar pek çok proje, taahhüt ve tesisat işlerinde başarılı projelere imza attık. Üstlendiğimiz tüm projeleri taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tamamlayarak müşterilerimizin güvenini ve takdirini kazandık. Dolayısıyla faaliyet alanımızdaki öncü firmalar arasında yer aldık. Sektördeki öncülüğümüzü geleceğe taşımak en büyük hedefimizdir.

Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda insani sorumluluklarımızın ve vicdani yükümlülüklerimizin bilincindeyiz. Bu bilinç ile sadece müşterilerimize değil aynı zamanda çalışma ekibimizin de iş ve çalışma güvenliği konularında son derece hassas olup; gerekli mevzuatlara yasa ve yönetmeliklere uygun bir şekilde hareket etmekteyiz. Tüm teknik kadromuz alanında uzman ve eğitimli kişilerden müteşekkildir. Bununla birlikte sadece satış ve montaj aşamalarında değil satış sonrası verdiğimiz hizmet garantisi ile müşterilerimize her türlü desteği sağlamaktayız.

Gelişimci ve yenilikçi anlayış, güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, güler yüzlü ve kaliteli hizmet firmamızın temel çalışma prensipleridir. Bu prensiplerimiz ekseninde siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı, daha konforlu ve daha estetik yaşam alanları oluşturmak için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Aynı zamanda insan sağlığını ve çevreyi önemseyen çalışma anlayışımız ile sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygulamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR