• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

More Hair Makeup Design

Adres :

Pınar Mahallesi Çamlıbel Caddesi 12/a İstinye Sarıyer İstanbul İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuncay Yıldırım - Kemal Yalçın

E-Posta Adresi :

tuncaycool@hotmail.com

Dış güzellik ve bakım kadınlar tarafından en çok tercih edilen kişisel hizmetlerin başında gelmektedir. Kadınlar özellikle dış güzellikleri için oldukça uzun zamanlar harcamakta, kimi zaman ise evde gerçekleştirilen amatör yöntemler ile yetinmeyerek daha profesyonel çözümler aramaktadır. Bakım merkezleri kadınlar tarafından aranan bu profesyonel çözümleri sunmakta ve gerçekleştirilen profesyonel işlemler ile birlikte kadınların daha güzel bir dış görünüşe sahip olmalarını sağlayarak hayata bir adım önde başlamalarına da aynı zamanda olanak sağlamaktadır.

İstanbul kuaför sektöründe kadın müşterilerimize profesyonel bakım hizmetlerinin tamamını eksiksiz bir şekilde sunmakta olan firmamız müşterilerimizin güzelliklerini merkez alarak tüm hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin istekleri üzerine hizmetlerini sürekli olarak geliştirmeye çalışan firmamız bu doğrultuda güzellik malzemelerinin gelişimini sürekli olarak takip etmekte, daha uygun ve daha etkili güzellik ve bakım malzemelerini portföyüne eklemektedir. Bu sayede müşterilerimizin her türlü ihtiyacına en etkin çözümler firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde sunulabilmekte, müşteri memnuniyeti bakım işlemlerimizden sonra tam manası ile sağlanabilmektedir.

Kuaför ve bakım salonu olarak gerçekleştirmekte olduğumuz tüm hizmetleri severek gerçekleştirmekteyiz. Bu durum neticesinde ise müşterilerimizin güzellikleri bizim için merkez noktaya gelebilmiştir. Bu sayede sahip olduğumuz profesyonel ürünlerimiz ile birlikte müşterilerimizin en kompleks ihtiyaçlarının dahi başarılı bir şekilde giderilebilmesini sağlayabilmekteyiz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz bakım ve güzellik işlemlerinin tamamı için kuaförümüze uğrayabilir ve kaliteli hizmetlerimizin farkını yaşayarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR