• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Moto Cep Servis

Adres :

Balbey Mahallesi 400 Sokak No: 45 ( Saat Kulesi Karşısı ) Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Topçil

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 380 78 00

Moto Cep Servis, birmilyonnokta.com sitesinin üyesi olan kuruluşlardan biridir. Antalya teknik servis sektöründe güven ve kaliteyi esas alarak hizmet vermekteyiz. Seçtiğiniz teknik servisin profesyonel olması oldukça önemlidir. Bilgi eksikliği ya da deneyimsizlik sebebiyle cihazınız üzerinde uygulanan yanlış uygulamalar, cihazınızda zaten var olan sorundan daha büyük sorunlara yol açabilir.

Teknik servisin güvenilir olması sizin açınızdan çok önemlidir. Teknik servisin cihazınızın orijinal parçalarını yan sanayi ürünlerle değiştirmediğinden emin olmanız gerekir. Piyasanın oldukça aşağısında hizmet veren işletmeler bunun gibi kötü niyetli yollardan para kazanabilmektedir. Ayrıca tamire verdiğiniz cihazdan kişisel bilgilerinize ulaşmak oldukça kolaydır. Bu ve bunun gibi pek çok sebepten dolayı profesyonel hizmet vermeyen işletmelerle çalışmamanızı öneririz. Biz size en güvenilir hizmeti sunmak için uğraşmaktayız.

Firmamızın hazır bir fiyat listesi bulunmaktadır. Kişiye göre özel fiyatlandırma yapmamaktayız. Ürün fiyatlandırmamızı ürünün kaliteli olması, işlem kalitesi, garanti belgesi, faturalandırma gibi işlemleri göz önünde bulundurarak hakkaniyetli bir şekilde oluşturmaktayız. Çoğu işletmenin orijinal olarak sattığı ürünlerin garanti belgelerini muhakkak isteyin. Garantisi olmayan belgelerin birçoğu yan sanayi ürünüdür. Garantili ürünleri tercih etmeniz de fiyat performans olarak sizi olumlu yönde etkileyecektir.

Müşteri memnuniyetini son derece önemsediğimiz teknik servis mağazamızda, son derece güvenilir ve kaliteli hizmet vermek için çabalamaktayız. Bizi tercih ederek garantili ve profesyonel bir servis deneyimi yaşayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR