• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Motor Çakır

Adres :

Harmantepe Mahallesi Tekin Sokak No: 39/a İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eyüp Çakır

E-Posta Adresi :

motocakir2020@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 423 91 95

Ulaşım konusunda en büyük rahatlıklardan olan araçlar içerisinde büyük avantajları olan çeşitler bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan motosikletler ise ulaşımda en kolay yol olmaktadır. Trafik derdine en iyi çare olan bu araçlar, insana en çok zaman kazandıran ulaşım yöntemi olmaktadır.

Diğer araçlar gibi trafikte milim milim ilerleme derdi olmayan, küçük ve hızlı olması sebebi ile de çok tercih edilen motosikletler konusunda sizlere yardımsı olabilmek için İstanbul alışveriş sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Motosiklete dair her şeyin bulunduğu işletmemizde sizler için en kaliteli ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Deneyimli, işini severek ve titizlik ile yapan, güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan çalışma ekibimiz ile birlikte sizlerin her zaman hizmetinizdeyiz.

Amacımız sizlere değer verdiğiniz ulaşım aracınız olan ve hayatınızı kolaylaştıran motosikletleriniz için en iyi hizmeti sunabilmektir. Yıllardır hizmet verdiğimiz sektör içerisinde sizlerden aldığımız güven duygusu ile işimize daha çok dört elle sarıyor ve büyük bir titizlik ile yapıyoruz.

Kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda en uygun fiyatlı ürünlerin bulunduğu İstanbul’un Kâğıt Hane ilçesinde bulunan işletmemizde tüm çabamız sizlere layık bir iş yapabilmektir. Motosiklet aksesuar çeşitlerinin ve motosikletinizin ihtiyaç duyduğu ana malzemelerin en kalitelilerini temin ettiğimiz işletmemizde siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak istiyoruz.

Her zaman en kaliteli hizmetin mevcut olduğu Motor Çakır işletmemizde siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan dolayı büyük mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR