• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mrt Ambalaj Ve Gıda

Adres :

Gümüşpınar Mahallesi Atatürk Cad.ceviz Ağacı Sok. No: 3/e Kartal İstanbul İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Altıntaş - Mert Altıntaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mert.altintas.234@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 061 81 01

Whatsapp 2:

0 (535) 685 81 75

Mrt Ambalaj Ve Gıda olarak, ambalaj ve paketleme sektöründe öncü ve lider bir firma olarak sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz. Ambalaj ve paketleme sektöründe en yenilikçi ve en inovatif firmalardan birisi olan Mrt Ambalaj Ve Gıda; İstanbul Kartal Ambalaj ve Gıda şubesi ile paket ve ambalaj malzemelerini temini ve gıda ürünleri alanında en başarılı işletmelerden birisidir. Uzman ve güler yüzlü çalışan kadromuzla çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ambalaj ve gıda sanayisindeki teknolojik gelişmeleri çok yakından takip ederek modernize bir çalışma şekli ile her geçen gün kendimizi daha yeniye hazırlıyoruz. Bu sayede sizlere daha güzel bir şekilde hizmet verebiliyor ve üst düzey kalitemizden ödün vermiyoruz.

Mrt Ambalaj Ve Gıda; yüzlerce farklı çeşitte gıda ve ambalaj ürünleri ile en iyi şekilde hizmet vermeye gayret etmektedir. Ayrıca; şirket ve firmalar için özel toplu satış uygulamalarımız bulunmaktadır. Yıllardır başarıyla sunduğumuz hizmetlerimizi, uluslararası yüksek kalite standartları çerçevesinde en makul ücretlere sizlere buluşturmaya çalışıyoruz. Temel ilkemiz; sizlere en uygun fiyata en güzel hizmeti sağlamaktır.

Alanında uzman ve deneyim sahibi satış elemanlarımız ve sürekli güncel tutulan malzeme stoğumuz içerisinde her türden ambalaj ve gıda ürünlerini bulmanız mümkündür. Çalışmalarımız bu şekilde bütün hızıyla devam edecek ve sunduğumuz hizmet kalitesinden ödün vermemeye büyük çaba sarf edeceğiz. Mrt Ambalaj Ve Gıda olarak, İstanbul Kartal şubemizde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR