• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mrt Garage

Adres :

Yeşilova Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 158/a İzmir » Bornova

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yılmaz Kök - Murat Ali Kök

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ylmz_35_09@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 222 87 98

İzmir’de geniş kapsamlı oto bakım hizmetleri sunan firmamız Mrt Garage birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Tüm araçlar doğru ve dozunda bakım hizmetleriyle desteklendiği sürece, ömrü uzayabilir ve uzun vadede büyük problemler yaşanma ihtimalinin önüne geçilebilir. Firmamız Mrt Garage İzmir otomotiv sektöründe aracınız için gereken tüm hassasiyeti sağlayarak kaliteli bakım onarım hizmetlerine imza atmaktadır.

Firmamız başta oto yıkama hizmetleri olmak üzere; motor yıkama, seramik kaplama, pasta cila ve far parlatma gibi çeşitli konularda hizmet sunmaktadır. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sunduğumuz hizmetlerde üstün kaliteli malzeme ve işçilik kullanmayı prensip olarak benimsemiş durumdayız. Firmamızdan alacağınız her hizmette yüksek kalitede sonuçlar alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Oto yıkama, pasta ve cila gibi işlemlerin mutlaka alanında profesyonel olan şirketlere yaptırılması gerekmektedir. Dikkatli yapılmayan ve süreçte kalitesiz ürünlerin tercih edildiği bu işlemler, araç satışlarında büyük bir problem teşkil edebilmektedir. Biz Mrt Garage ailesi olarak sorumluluk bilinci yüksek çalışanlarımızla her zaman dikkatli süreçler yöneterek, kısa zamanda yüksek verimli sonuçlar elde ediyoruz.

Siz değerli müşterilerimize her koşulda memnuniyet duyacağınız hizmetler sunmak bizim için oldukça değerlidir. Her zaman en iyi hizmetleri sunmayı hedefleyen firmamız, ihtiyaç duyduğunuz her konuda çeşitli çalışmalar yapmaya devam etmektedir. Sizler de aracınızın bakım ve onarım işlemleri için İzmir’de güvenle tercih edeceğiniz bir firmadan yardım almak istiyorsanız, sizlere büyük bir memnuniyetle yardımcı olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR