• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Msm Tesisat Dekorasyon

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi 1141 Sokak No: 7/6 Didim / Aydın Aydın » Didim(Yenihisar)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Tekcan

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (543) 681 49 31

Whatsapp 2:

0 (543) 681 49 31

Aydın tesisat ve bakım onarım sektöründe alacağınız hizmet kaliteli ve güvenilir olmalıdır. Aksi takdirde sorunlar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir hizmet sonucunda sorun yaşamak istemiyorsanız MSM Tesisat Dekorasyon gibi kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmalarla çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şehrimizde yıllardır çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugüne kadar değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini sarsacak hataya yer vermedik. Bugünden sonra da çalışmalarımızı eksiksiz bir şekilde ilerletmeye, müşterilerimizin memnuniyetini ve güvenini yüksek tutmaya devam edeceğiz. Müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda alanında uzman ekibimizle çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Su tesisat ve dekorasyon alanında tamir, bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Klozet, duşa kabin ve güneş enerjisi montajı, tamiri, bakımı ve onarımı da sizlere verdiğimiz hizmetler arasında yerini alırken kırım ve tadilat işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz, her türlü su tesisatının arıza ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyor. Firma olarak yaptığımız bu çalışmalarla birlikte malzeme satışı da yapıyoruz. Tesisat işlemleri için ihtiyacınız olan tüm malzemeleri firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Sizlere verdiğimiz hizmetle beraber satışa sunduğumuz ürünlerimiz de kaliteli ve güvenilir ürünlerimizdir.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yenilikler gerçekleşmektedir. Firma olarak bu yenilikleri yakından takip ediyoruz ve kendimizi geliştiriyoruz. Çalışkan, azimli ve hızlı yapıya sahip ekibimiz tüm çalışmaları kısa sürelerde tamamlıyor. Bu sayede sizlere kaliteli hizmeti kısa sürede vererek zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR