• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Müceyla Teyzenin Doğal Ürünleri

Adres :

Gül Sokak No: 10 Tahtalı Köyü Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Vesile Akkaya - Müceyla Akkaya

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 337 79 71

Whatsapp 2:

0 (538) 595 39 15

Müceyla Teyzenin Doğal Ürünleri ile birmilyonnokta.com adresinin birleşimi sayesinde müşterilerimizin doğal ürünlerimizi deneyimlemesi artık çok kolay. Tek tık ile ulaşabileceğiniz ürünlerimiz dalından sofralara dökülmekte, el yapımı ürünlerimiz özenle hazırlanmaktadır. Dalından sofralara süzülen tüm doğal ürünlerimiz müşterilerimizin damak zevkine göre hazırlanmaktadır. Birçok kaliteli lezzete ev sahipliği yapan işletmemiz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamakta ve beğenisini kazanmaktadır. Bursa alışveriş sektöründe doğal ürünleri ile bilinen işletmemiz müşterilerimizin özellikle tercih ettiği, doğal ürünlerin en güzel şekilde hazırlandığı kıymetli bir noktadır. Doğal ürünler insan bünyesine oldukça değerli etkiler katan ve yaşlanmayı önleyen kıymetli değerlerimizdir.

Doğal üzüm sirkesi, doğal cennet hurması sirkesi, doğal kuşburnu sirkesi, doğal ahududu reçeli, kuru üzüm ve kuru incir, ev yapımı salça, el yapımı erişte, kurutulmuş meyve sebze satışı gibi birçok doğal ürünün satışını sağlayan işletmemiz organik lezzetleri müşterilerimizle buluşturmaktadır. Kahvaltılık acı biber acukası, isot biber gibi damak zevkine hitap eden lezzetli ürünleri de bünyesinde bulunduran şirketimiz kaliteli hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Doğal ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunan ve oldukça kıymetli ürünleri müşterilerinin damak zevkine hitap edecek şekilde harmanlayan işletmemiz istek ve önerilere yönelik çalışmalar sergilemektedir. Sizler de organik ürünlerimizi deneyimlemek, satın almak ve toplu satın alım gerçekleştirmek için işletmemizin web sitesinde bulunan irtibat numaramızı kullanarak bizlerle iletişime geçebilir ürünlerimizi satın alarak lezzetlerimizle buluşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR