• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muhammet Oto Kurtarma

Adres :

Diyarbakır Bismil Sanayi Sitesi 6. Blok No: 6 Diyarbakır » Bismil

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Girgin

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 807 41 36

Whatsapp 2:

0 (537) 200 88 83

Whatsapp 3:

0 (545) 807 41 36

Diyarbakır yol yardım sektöründe faaliyet vermek üzere sektöre adımızı atan firmamız; sektöre adım attığı günden bugüne kadar sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı, müşteri memnuniyeti, deneyim ve tecrübemiz ile bölgenin lider firmalarından birisi olmuştur. Firmamızın faaliyet alanı yol yardım ve kurtarma hizmetleridir. Dolayısıyla 7 gün 24 saat kaza, arıza, hasar vb. gibi nedenler ile yolda kalmış her model araçlarınıza yol yardım ve kurtarma hizmeti sağlamaktayız.

Firma olarak ticari anlayışımızın merkezini müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Bu anlayışımız ekseninde kâr odaklı değil daima insan odaklı faaliyet vermeyi temel prensip edindik. Sektörde sürekli artan rekabet ortamına rağmen siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunduk. İhtiyaç ve beklentilerinize en hızlı ve en etkin bir şekilde cevap vererek sıkıntılarınızı giderdik. Dolayısıyla adımızdan övgü ile bahsettirdik.

Firma olarak yol yardım ve kurtarma alanında oldukça geniş bir araç filosuna sahibiz. Geniş araç filomuz ile otomobil, otobüs, kamyon, traktör vb. gibi her çeşit aracınızın çekici ve kurtarıcı hizmetiniz sağlamaktayız. Bununla birlikte yolda kalma durularında lastik değişimi, yakıt yardımı, çilingir, elektrik arıza, yedek parça temini ve onarımı gibi hizmetler vererek mağduriyetlerinizi gidermekteyiz. Acil yardım talebiniz firmamıza ulaştığı anda en yakın konumdaki ekibimiz yola çıkarak; en kısa sürede mağduriyetinizi giderir.

Firma olarak kalite standartlarımızı arttırarak siz değerli müşterilerimize daha kapsamlı hizmet sunabilmek öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz ekseninde modern çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR