• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muhtar Arıcılık Bal Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Tuncel

Bal, çiçeklerden alınan nektarlardan üretilmekle birlikte bu çiçeklerde bulunan nektar oldukça özeldir. Değerli bir mineral, vitamin ve organik asit içermektedir. Ayrıca bal içerisinde bulunan antioksidanların eşsiz bir özelliği vardır. Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre bal tüketimin tansiyonu düşürdüğü kanıtlanmıştır. Sonuç olarak ise bal, birçok hastalığın önlenmesinde insanoğluna yardım etmektedir.

Firmamız Aydın/ Kuşadası’ nda müşterilerine hizmet vermektedir. Arılarımızı müşterilerimiz için en doğal ve en ferah alanlarda konuşlandırmaktayız. Arıcılık sektöründe uzun yıllar bulunduğumuzdan dolayı tüm ekipmanlara sahip olan firmamız en kaliteli ve en doğal balları toplamaktadır. Firmamız bünyesinde ister petek bal ister süzme bal bulunmaktadır. Tercih ettiğiniz şekilde damak tadınıza uygun ürünleri seçme fırsatı sunuyoruz.

Arıcılık faaliyetinde öncü ve örnek firmaların arasında olan firmamız, en doğal balları kovanlarından direk siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. İçerisinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan ballarımız, oldukça lezzetli ve sağlıklıdır. Geniş servis ağımız ile Türkiye’ nin her yerine kargo hazırlayan firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Eğer ki Aydın ve çevresinde ikamet ediyor iseniz sizlere en kısa sürede elden teslim etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışma sistemimiz ile müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Ekonomik ve uygun fiyat garantimiz ile tüm müşterilerimizi memnun etmek adına çok çalışmaktayız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR