• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Mühendislik Doğalgaz İnşaat

Adres :

Yeni Mah. Turgutreis Cad. No: 26/a Burdur » Bucak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Çağatay Mutlucan

E-Posta Adresi :

mcagataymutlucan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 779 88 93

Firmamız; Burdur tesisat ve bakım onarım sektöründe faaliyet vermek amacı ile ticari hayata adımını atmıştır. Firma olarak ticari hayata adımımızı attığımız günden bugüne kadar ilkeli, dürüst, güvenilir ve etik bir ticari anlayış benimsedik. Bu anlayışımız ekseninde daima siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik projeler hazırladık. Çözüm önerileri sunduk. Üstlendiğimiz projeleri eksiksiz ve tam olarak taahhüt ettiğimiz süre içerisinde tamamladık. Dolayısıyla adımızdan övgü ile bahsettirdik ve faaliyet alanımızda sektöre yön verdik.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı firmamızın temel çalışma prensibidir. Bu prensibimiz ekseninde Avrupa standartlarına uygun projeler geliştirmekte ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Bu bağlamda projelerimizi en makul fiyatlar ile hayata geçirerek; sektörde yakaladığımız çıtayı daha ileriye taşımak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda modern çağın yüksek teknoloji imkânlarını sonuna kadar kullanmakta, uygulamakta ve faaliyet alanlarımızı gün be gün daha da genişletmekteyiz.

Firma olarak her biri kendi alanında deneyim sahibi mühendis, mimar, teknik ekip ve uygulama ekibi ile profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Dolayısıyla müşterilerimiz kadar çalışanlarımızın da maddi ve manevi refahını önemsiyoruz. Bunun için iş ve çalışma güvenliği standartlarına en azami ölçüde riayet etmekteyiz.

Firma olarak yenilikçi ve gelişimci bir yapıya sahibiz. Hedefimiz hizmet kalitemizi fonksiyonel ve ekonomik çözüm önerileri ile birleştirerek istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektir. Bu hedefimizi gerçekleştirmek için faaliyet alanımızdaki tüm teknolojik gelişmeleri ve yeniliklerin yakından takipçisiyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR