• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Oto Kurtarma

Adres :

Esenyurt İstanbul İstanbul » Esenyurt

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Vural

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (531) 511 62 83

Whatsapp 2:

0 (531) 511 62 83

Murat Oto Kurtarma olarak İstanbul Esenyurt’ta hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve bilgi birikimini hayata geçirmekte, müşterilerinin ihtiyaçlarına en doğru çözümü en doğru zamanda sağlayarak alanında fark yaratmaktadır. Kurulduğumuz günden bu yana ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. İstanbul yol yardım sektörünün en başarılı firması olarak müşterilerimizin güvenini kazanmış halde çalışmalarımızı hep daha ileriye taşıma gayretiyle çalışıyoruz.

Murat Oto Kurtarma olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, uygun fiyat, uzman kadro ve yenilikçiliktir. Firmamızda siz kıymetli müşterilerimizin istekleri, talepleri ve ihtiyaçları eksiksiz dinlenmekte, kusursuz yerine getirilmektedir. Alanında yetişmiş ve tecrübeli uzman kadromuz dinamik yapısıyla alanında fark yaratmakta, dünya genelindeki gelişmeleri yakından takip ederek başarıyla uygulamaya koyabilmektedir. Sürekli en yeni ekipmanlar ve uygulamalar ile hizmet veren personellerimiz en çağın gereklerini başarıyla hayata geçirebilmektedirler.

Firma olarak kaliteli hizmet ayrıcalığımızdır. Siz kıymetli müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunuzu biliyoruz. Bunun için özel olarak hazırlanmış modern araçlarımızla hizmet veriyoruz. İhtiyaç anıdan en hızlı ulaşımı sağlayarak mağduriyetlerinizin bir an önce ortadan kaldırılmasını sağlıyoruz. 7 gün 24 saat çalışmalarımıza devam ediyor, her nerede olursanız olun bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Araçlarınızın marka ve modeli fark etmeksizin hizmet sağlıyor, arıza, kaza, yolda kalma durumlarında en hızlı desteği sağlıyoruz. Bütün bu bahsettiğimiz ayrıcalıklı hizmetleri en uygun fiyat ile sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR