• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Özen Saç Tasarım

Adres :

Kapıcıbaşı Mah. Çayiçi Cad. No: 24 Edremit Balıkesir Balıkesir » Edremit

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Özen

E-Posta Adresi :

muroozen@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 599 47 63

Whatsapp 2:

0 (541) 599 47 63

Dış görünüme gereken özeni göstermenin insan yaşamı üzerindeki etkileri büyüktür. Bu durum kişi üzerinde bireysel bir memnuniyet sağladığı kadar çevresi üzerinde de olumlu birtakım etkiler yaratır. İnsanın kişisel bakımı noktasında birçok önemli detay vardır. Saçlar şüphesiz ki bunlar arasında en dikkat çekici olanıdır. Güzel ve kendi tarzımıza uygun bir saç tasarımı bizlerin çok daha iyi görünmesine olanak sağlar. Ancak saça doğru şekli vermek ve iyi bir tasarım kazandırmak için konusunda uzman kişilerden alacağımız bilgi ve desteğin önemi büyüktür. Bu alacağımız bilgiler arasında ayrıca saç yapımıza uygun hangi ürünlerin kullanılması gerektiğini de en iyi şekilde öğrenebilmiş oluruz. Bizler Balıkesir Murat Özen Saç Tasarım merkezi olarak bu konuda insanları memnun etmek ve yaşamlarına iyi bir katkı sağlamak için hizmetlerimizi sunuyoruz. Birbirinden harika saç kesimi modelleriyle müşterilerimizi birçok seçenekle buluşturuyoruz. Ayrıca hayatımızdaki en özel günlerden biri olan düğün ve nişan gibi etkinlikler için de buna özel tasarımlar oluşturuyoruz.

Uzman kadromuz ile daima müşterilerimize en verimli çözümleri üreterek onların memnun olmaları için çalışıyoruz. Saçın iyi bir şekilde analiz edilmesi ile buna uygun işlemleri hassasiyetle yerine getiriyoruz.

Markamıza daha iyi bir değer kazandırmak ve hizmet kalitemizin gücünü daha fazla artırmak çalışma prensiplerimizin temelini oluşturmaktadır. Tamamen bir sevgi ve saygı ortamında daima müşterilerimizin rahat etmesi ve memnun olmaları için gayret göstermekteyiz. Gelecekte de aynı sağlam temelleri esas alarak bu alandaki çalışmalarımızı yetkinlikle sürdürmeyi hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR