• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Reis Çamlık Camping & Plaj

Adres :

Küçükköy Mah. Gül Sok. Şeytan Sofrası Yolu Üzeri Sarımsaklı Balıkesir » Ayvalık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serdar Türengül

E-Posta Adresi :

serdarturengul@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 892 43 60

Balıkesir turizm sektöründe faaliyet gösteren ve aynı zamanda işletmelere hizmet ve ürünlerini tanıtmak için yeni imkanlar sunan birmilyonnokta.com platformunun bir üyesi olan Murat Reis Çamlık Camping & Plaj müşterilerine unutulmaz güzellikte tatiller yaşamaları amacıyla hizmet vermektedir. Coğrafi konumu ve yer şekilleri sayesinde dört mevsimin dördünün de bütün güzellikleri ile yaşandığı ülkemizde genellikle yaz, deniz ve kumsal ile özdeşleştirilen tatil, Balıkesir’in ılımlı iklimi sayesinde neredeyse yılın tamamında gerçekleştirilebilmektedir.

Müşterilerini otellerin boğucu odalarına sıkıştırmak yerine doğa ve denizin içinde kamp yapmaları için uygun ve güvenli bir alan sunan Murat Reis Çamlık Camping & Plaj, müşterilerine huzurlu bir tatil geçirmeleri için uygun ortamı sağlamaktadır.

Müşterilerine yalnızca güzel ve unutulmaz bir tatil için ihtiyaç duyacakları imkanları sunan işletme, müşterilerinin kendi hallerinde kalmaları, doğanın keyfini çıkarmaları için imkanları sağlarken, aynı zamanda yerel sanatçılar eşliğinde canlı müzikle eğlenceler de düzenlemektedir.

Müşterilerine sabahları serpme kahvaltı hizmeti veren işletme, öğlen ve akşam yemeklerinde ise kendin pişir kendin ye seçenekleri sunmaktadır. Balıkesir’in doğal güzelliğinden hiçbir şey kaybetmemiş Sarmısaklı’da denize sıfır kurulmuş olan Murat Reis Çamlık Camping & Plaj tatili tek başlarına veya yalnızca sevdikleriyle, gürültü ve kargaşadan uzak, huzurlu vakit geçirmek olarak gören müşterilerinin hizmetindedir. Günübirlik piknik yapmak için gelinebilen işletmeye aynı zamanda son dönemlerde gittikçe daha fazla rağbet gören karavanlarla da giriş yapılabilmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR