• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Taksi

Adres :

Karaağaç Mahallesi 13 Subat Caddesı Devlet Hastanesı Önü Erzincan Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celalettin İncegöl

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

celalincegol@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 968 33 64

Whatsapp 2:

0 (553) 968 33 64

Taşımacılık sektörünün en önemli alanlarında birisi olan ticari taksi alanında sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. İstediğiniz zaman ulaşabileceğiniz ve 7/24 sizlere hizmet sunmak için ticari taksiler bu alandaki en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktadır. Ev ve iş yerlerinize kolayca çağırabileceğiniz ticari taksilerimiz sizleri istediğiniz yerlere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştıracaklardır.

Taşıma sektöründe oldukça önemli olan güvenli taşımacılık ilkesini oldukça geliştiren firmamız bu alanda en başarılı hizmetleri sizlere sunmaktadır. Bunun yanında güvenli bir şekilde taşıma işlemini yapan taksilerimiz sizlere en konforlu şekilde ulaşım olanağı sunmaktadır. Kısa veya uzun süreli yapacağınız yolculuklarda en güvenli ve konforlu taşıma işlerini sizlere sunmaktayız.

Erzincan taksi ve ulaşım alanında sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Günü her saatinde sadece bir telefon ile taksinizi kapınıza isteyebilirsiniz. EN kısa sürede sizlere kaliteli bir hizmet vermek için verdiğiniz adreste olan taksilerimiz sizlere en hızlı ve güvenli şekilde istediğiniz adrese ulaştıracaklardır. Acil durumlarınızda sizlere özel hizmetlerimiz ile sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz.

Sizler veya sevdiklerinizin istedikleri yerlere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırılması konusunda her zaman en başarılı hizmeti sunan taksilerimiz sizleri istediğiniz yerden alarak istediğiniz yere ulaştırmaktadır. İstediğiniz saatte istediğiniz adreste olmasını sağlayacağınız taksilerimiz ile ulaşım konusunda en profesyonel hizmeti almanız mümkün olacaktır. Sektöründe yıllardır hizmet vermekte olan firmamız alanında uzman ve deneyimlidir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR