• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Murat Taksi

Adres :

Karaağaç Mahallesi 13 Subat Caddesı Devlet Hastanesı Önü Erzincan Erzincan » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Celalettin İncegöl

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

celalincegol@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 968 33 64

Whatsapp 2:

0 (553) 968 33 64

Murat Taksi olarak Erzincan merkez taksi hizmeti,erzincan merkez en yakın taksi,erzincan merkez güvenilir taksi,erzincan merkez çarşıya taksi hizmeti,erzincan merkez merkeze taksi hizmeti,erzincan merkez uygun fiyata taksi hizmeti,erzincan merkez öğrenciye taksi hizmeti,erzincan merkez hastaneye taksi hizmeti,erzincan merkez 7/24 taksi hizmeti,erzincan merkez alo acil taksi,erzincan merkez şehir içi taksi hizmeti,erzincan merkez otogara taksi hizmeti,erzincan merkez en yakın taksi durağı,erzincan merkez otellere taksi hizmeti,erzincan merkez en yakın taksici,erzincan merkez gece açık taksici vb alanda hizmet vermekteyiz.

Murat Taksi firması olarak müşterilerimizin ne tür ihtiyaçları olduğundan beklentilerine en kaliteli şekilde nasıl cevap verileceği konularına dek birçok kriteritemel amaçlarımız arasına eklemekteyiz. Firmamız bu ölçüde Taksi Durağı sektörüne yönelik değişimleri takip eden ürün çeşitliliğini müşterilerinin karşısına çıkarmaktadır.

Alternatifleri gerek çeşitlilik gerekse de fiyat noktasında arttıran böylece de hemen her müşterisi için beklentileri karşılayabilen firmamız taklitten uzak duran özgün fikirleriyle ise dikkat çekmekte bu yönüyle de sektörün önemli isimleri arasında yer almaktadır. Bunların yanı sıra firmamıza yönelik bilinmesi gereken bir husus da piyasanın kendisini yönlendirmediği aksine firmamızın piyasayı yönlendirdiği yönündedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR