• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Buharlı Koltuk Yıkama

Adres :

- Kayseri » Melikgazi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mutluhan Özenen

E-Posta Adresi :

mutluhan_58@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 434 91 61

Evinizin olmazsa olmazı koltuklar sizlere konforlu bir alan oluşturmaktadır. Gün içinde oturmanız, gün sonunda dinlenmeniz, misafirlerinizi ağırlamanız için kullanacağınız bu koltuklar bir süre sonra gözünüze kötü görünmeye başlayabilir. Kullanım halindeki koltuklar zamanla kir ve toz tutar, kirli ve eski bir görüntü oluşturur. Bu görüntü nedeniyle misafirlerinizi ağırlarken kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz. Siz her ne kadar temizleseniz de çoğu zaman bu görüntü kaybolmaz.

Koltuklarda kullanılan kılıfların kumaşları özel olarak tasarlanmaktadır. Kullandığınız koltuğu evde kendi yöntemlerinizle temizleyebilirsiniz. Fakat doğru kimyasal kullanmalı ve temizleme tekniğine dikkat etmelisiniz. Koltuk yüzeyinde lekeler varsa bu lekelerin yayılmasına neden olabilirsiniz. Eğer kullandığınız koltukların zarar görmeden detaylı olarak temizlenmesini istiyorsanız işinde başarılı koltuk yıkama firmalarını değerlendirebilirsiniz. Mutlu Buharlı Koltuk Yıkama ailesi olarak bizler her zaman hizmetinizdeyiz.

Koltuk yıkama için özel makine ve kimyasallar kullanılmaktadır. Firma olarak kaliteli ve etkili koltuk yıkama için son teknoloji makinelerden yardım alıyoruz. Alanında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle birlikte işimizi özenle, dikkatle yapıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz zaman firmamızla iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Sizin için uygun gün ve saatte ekibimiz adresinize gelecek ve koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirecektir.

Kayseri temizlik sektöründe verdiğimiz bu hizmet doğrultusunda %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Değerli müşterilerimizin güvenini sarsmadan işimizi özenle yapıyoruz. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilir, daha temiz koltuklara sahip olabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR